Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość o...5

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych

Rekomendowane odpowiedzi

Gość o...5

Witam, Biorę tabletki antykoncepcyjne od ponad roku, pół roku temu zmieniłam tabletki na inne. Od początku brania jednych i drugich mam skutki uboczne, jednak krwawienia z odstawienia występują regularnie tego samego dnia przy każdej przerwie, wiec doszłam do wniosku, że wszystko musiało się uregulować(wcześniej występowały w różne dni i były różne) Mam jedynie problem, ponieważ od jakiegoś czasu ok. 2/3 miesięcy doskwiera mi zmęczenie, zawroty głowy, lekkie mdłości? Nie umiem opisać dokładnie tego uczucia. Na początku zdarzały się rzadko z czasem częściej. Ciąży raczej nie podejrzewam, ponieważ miesiączki mam bardzo regularne, ale też pewności w 100% nie mam. Stąd moje pytanie czy może to być związane z tabletkami i powinnam myśleć o ich zmienianie, czy może powinnam wykonać badania w poszukaniu winy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aga

prawdopodobnie tak, dlatego ja całkiem z nich zrezygnowałam i zabezpieczam się mechanicznie kapturkiem naszyjkowym Diafragma Caya

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...