Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość k...r

Witam, od kilku miesięcy wydłuża mi się cykl miesiączkowy (ostatni 38 dni), gdzie do tej pory były od 10 lat bardzo regularne równo 30 dni. Towarzyszą temu pobolewania w dole brzucha i ból piersi niemalże przez cały cykl a także nudności.. Przy ostatnim najdłuższym spóźnieniu, byłam już prawie pewna, że to ciąża, test negatywny a na drugi dzień przyszła miesiączka. Dodam, że od zawsze mam bardzo bolesne w pierwszych 2 dniach miesiączki. Byłam dzisiaj u ginekologa, została pobrana cytologia i dostałam skierowanie na badania krwi, jednak na wyniki trzeba będzie trochę poczekać. W badaniu usg dopochwowym wszystko w porządku. Czym mogą być spowodowane te dolegliwości? Czy mogą mieć wpływ na szanse zajścia w ciążę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Izka

Najważniejsze jest regularne badanie cyklu i zapis. Ja odkąd kupiłam cyclotest MyWay, to w końcu mam wszystko porządnie zapisane i mogę powoływać się na te wykresy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...