Skocz do zawartości
Forum

Deweloper


Gość njnj

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, Chce kupić mieszkanie w Krakowie i zastanawiam się obecnie jak to wygląda jeśli chodzi o wiodących deweloperów. Kto obecnie dobrze buduje i ma faktycznie inwestycje, na które będzie warto zwrócić uwagę? Jak macie coś sprawdzonego, kupowaliście mieszkanie to podzielcie się swoimi spostrzeżeniami w temacie.

Odnośnik do komentarza

Powiem wam szczerze, że wybór dewelopera to wcale nie takie łatwe zadanie, jakby mogło się wydawać. Tym bardziej że rynek nieruchomości rośnie w siłę i z dnia na dzień pojawia się coraz więcej ofert. Warto zrobić rozeznanie na rynku, porównać różne oferty, poczytać opinie w sieci, a także popytać znajomych. Im więcej wiedzy, tym z pewnością lepszą decyzję uda wam się podjąć. Ja zdecydowałam się na mieszkanie w Warszawie, od dewelopera asbud.com i jestem bardzo zadowolona z tej decyzji.

Odnośnik do komentarza

Z punktu widzenia finansów i bezpieczeństwa ważne jest także prawo rękojmi, obowiązujące przy zakupie mieszkania od dewelopera. Prawo to zabezpiecza klienta przed ewentualnymi wadami i usterkami, które mogą pojawić się długo po odbiorze technicznym mieszkania – 5 lat od dnia, w którym mieszkanie zostało odebrane. Moim zdaniem jest to ogromna zaleta, dlatego rozglądam się za apartamentami w Warszawie tj. https://www.janpul.pl/

Odnośnik do komentarza

Dobrze sprawdź sobie dewelopera z którym zamierzasz podjąć współpracę, ponieważ nierzadko pojawiają się problemy z odbiorem mieszkania, lub tego, że jego metraż różni się znacząco od tego co było na umowie.  W takich sytuacjach najlepiej zgłosić się do specjalistów, takich jak https://stoppatodeweloperce.pl/ którzy mają większe doświadczenie w takich sytuacjach i wiedzą jak sobie poradzić z nieuczciwymi fachowcami.  Z ich pomocą na pewno uda ci się wywalczyć to, co ci się należy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...