Skocz do zawartości
Forum

Czy niedowaga ma wpływ na dojrzewanie?


Gość k...9

Rekomendowane odpowiedzi

Czy niedowaga zagraża w dojrzewaniu? mam 13 lat jeszcze trochę 14 i ważę 34kg przy wzroście 157cm jem bardzo dużo mój tata miał podobnie. Czy ma to wpływ na dojrzewanie byłem u lekarza rodzinnego na bilansie i wszystko jest ok biorę teraz witaminę d3

Odnośnik do komentarza
Gość Prince charming
4 minuty temu, Gość Krzys napisał:

Nie jem nic od 4 dni i bardzo dużo ćwiczę 

w razie napadów przeczyszczam się lub pcham ręce na sile głęboko w gardło .

ile mam jeszcze schudnąć ? myśle tez by operacyjnie zwęzić talie usuwając zebra 

5 kg ;D 

A co do autora wątku : Weź się leniu za ćwiczenia , jeśli ci to przeszkadza a nie . Pomysl o jakiś zabiegach z zakresu medycyny estetycznej , wtedy będziesz bardziej atrakcyjny . Dzięki temu jestem piękny .

U faceta najważniejszy jest zarys żuchwy - u Cb pewnie go nie ma wcale . Ostrzyknij ja sobie kwasem , preparatem Alite - ponoc dosyć długo się on utrzymuje . Sam mam bardzo mocny zarys szczęki i ma kwadratowy kształt . Dzięki temu jestem postrzegany jako bardziej atrakcyjny . Porozmawiaj z rodzicami i poproś ich , by wyrazili zgodę na korekcje żuchwy czy powiększenie ust . Im większe usta , tym lepszy pocałunek ?? 

Zacznij ćwiczyć pompeczki , najpierw na kolanach . Bo zwykłej na pewno nawet jednej nie zrobisz . Żrąc same słodycze niczego nie osiągniesz - wywal z diety te słodycze i zastąp je żarciem bogatym w białko . Umów się do fryzjera , zrob ładnie brewki . Doda ci to atrakcyjności chociaż o te 10 %. Rób przysiady , chociaż do połowy . Bo tyłek zlany z plecami nie wyglada ładnie . Na samym początku ćwiczenia powinny być lekkie , bo na pewno z twoja kondycja jest kiepsko . 
 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...