Skocz do zawartości
Forum

Podwyższone CRP, OB, skrobia w kale


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam pomocy już wszędzie, więc uciekam się do ostatniego. Ważę 101 kg, będąc na poprzedniej diecie schudłam 22 kilogramy, ale zaczęłam mieć problemy ze świądem w trakcie wypróżniania. Zauważałam w kale niestrawione resztki pokarmu roślinnego, ziarna i włókna. Wcześniej jak to typowa Śląska rodzina na obiad miałam ziemniaki i mięso, głównie pojawiało się w diecie to mięso, rzadko kasze, ryże, makarony. Na diecie zaczęłam właśnie to jeść - dziennie, plus pieczywo pełnoziarniste i spore ilości warzyw, owoców. Świąd zaczął się dopiero wtedy. Przez niego odeszłam od diety i świąd się skończył, ale skończyłam jeść wszystkie te wyżej wymienione produkty. Byłam u lekarza już ponad 7 razy, CRP 20, OB 24, stan zapalny bez przeziębienia. Potem epizod z zapaleniem pęcherza stąd wyniki w moczu z bakteriami. Dopiero teraz zlecono mi badania kału, w którym wyszły mi POJEDYNCZE ziarna skrobii, a w innych obecne resztki roinne zawierające skrobia. 

 

Nie wiem już co może być mi, razem z skrobiami pojawiły się też spore ilości owoców. Przejechałam się na leakrzach, a problem trwa półtorej roku. Boje się chodzić do toalety, żadne maści nie pomagają. To nie są hemoroidy.

 

Ja już mam dosyć tego, że nie jestem w stanie funkcjonować po wydaleniu. 

 

Czy tej świąd, splątanie, zmęczenie, rozdrażnienie może być celiakią? Są to jednak pojedyncze włókna, a nie liczne. Innych objawów oprócz zmęczenia, otyłości, napadów łaknienia najlepiej na puste węglowodany w postaci fast foodów, tłustych rzeczy. Pierwsze dni na diecie czułam się jak na Marsie. Dieta nierestrykyjna, od dietetyka. Nie mam żadnych innych objawów jak bóle brzucha, biegunki, zaparcia. Tylko świąd, czasem duże zmęczenie, bywało że spałam po 8 h a potem w drodze do pracy i z pracy.

Mam wrażenie, że nigdy nie będę mogła zdrowo jeść bo po prostu chodzę wtedy po 5 razy do toalety, a po niej mam świąd na który nic nie pomaga.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...