Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość p...a

Dzień dobry. 7 miesięcy temu a dokladniej na poczatku wrzesnia urodzilam synka, pod koniec pazdziernika juz dostalam pierwsza miesiaczke i było tak do stycznia dość regularnie /-3dni. Ostatnią miesiaczke dostałam 31stycznia,była dość obfita i trwała jakies 5-6dni. Do wytrysku w środku nie doszło, (jedynie partner upuscil przez przypadek kilka kropel na zewnątrz juz po stosunku.) Po jakis dwoch tygodniach od zakończenia miesiączki zauważyłam takie brazowe uplawy i świąd w okolicach intymnych. Od tamtej pory miesiaczki brak a 3 testy ciążowe pokazaly wynik negatywny. Przez kilka dni pobolewal mnie brzuch tak jak na miesiaczke i plecy w dolnym odcinku kregoslupa ale nadal nic. Czy to możliwe abym była w ciąży?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość monia

skoro testy negatywne to jak mozesz byc w ciąży? polecam Ci tester wielorazowego użytku ze śliny afrodyta, który wyznacza dni plodne i nieplodne w 5 min, może to dla CIebie bedzie dobre rozwiązanie, pozdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...