Skocz do zawartości
Forum

Partner nie ma zaufania do mnie


Gość Asia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Opiszę swój problem. Żyję z partnerem od 5 lat jest młodszy o 18 lat. Na początku było super od paru miesięcy jest zazdrosny nie wierzy mi w nic chce mieć kontrolę nademna, cały czas twierdzi, że go zdradzam. Przeszukuje mi telefon, nic w nim nie znajduje, bo nic tam nie ma z nikim nie piszę jestem mu wierna praca dom. W domu zawsze na czas jestem, nawet przyjeżdża po mnie czasami, nigdy mnie na niczym nie złapał bo nie ma nic i nikogo. Poradźcie co mam zrobić jak mu wytłumaczyć, że on się liczy tylko i jego kocham. Nie chciałabym zakończyć tego związku. 

 

Odnośnik do komentarza

Żeby się uwiarygodnić, powinnaś coś więcej napisać o tym związku i jego perspektywach. 

Czy on pracuje , czy jest na Twoim utrzymaniu? 

Na jakich zasadach jest ten związek, skoro nie wiesz dlaczego on z Tobą jest. Wiesz, chociaż dlaczego Ty  nim jesteś? 

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Gość Asia napisał:

Poważnie.Mam już mętlik w głowie

Asiu, jak to się stało ze zostaliście parą? Nie odczuwasz różnicy wieku? Jak sie dogadujecie ? Znasz zdanie partnera na temat przyszłości waszego związku? Jednym słowem, czy możesz napisać coś więcej o swojej relacji?

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Nie próbwałaś dociec, z czego wynika ta zazdrość? Dziwne, że to się dzieje od kilku miesięcy, skoro wcześniej było normalnie. 

To wygląda, że ma u Ciebie dach nad głową, wikt i opierunek, więc teraz da się zrozumieć dlaczego jest z Tobą. 

Weszłaś w tę relację pewnie z samotności, ok, wasza sprawa, ale już takiej chorej zazdrości nie możesz tolerować. Nie wiadomo czy to jest zazdrość prawdziwa, choć chora, czy udawana, żeby od Ciebie coś więcej wyciągnąć. A może ma kogoś na boku i dla zmyłki udaje zazdrosnego. 

Pamiętaj, że nie możesz mieć do niego zaufania, nie daj się na nic naciągnąć. 

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Gość Asia napisał:

A kogo on może mieć na boku chyba jakąś żulindę ze złomowiska.

A dlaczego nie... 

48 minut temu, Gość Asia napisał:

Trochę szkoda go pogonić bo jednak z tak młodszym fajnie pokazać się na mieście

Jeśli go utrzymujesz tylko dlatego, żeby pokazać się na mieście, to wpółczuję... 

Od początku mi ten wątek trąci myszką?

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Gość Asia napisał:

Witam. Opiszę swój problem. ...

 

Ja bym polecał zwrócić się do kogoś chociaż na jedną konsultację psychologiczną ... teraz prawie wszędzie łatwo dostępne online. Z własnego doświadczenia wiem że czasem jedno zdanie od specjalisty jest lepsze niż różne rozważania znajomych czy też obcych osób czytane w internecie

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Gość ka-wa napisał:

A dlaczego nie... 

Jeśli go utrzymujesz tylko dlatego, żeby pokazać się na mieście, to wpółczuję... 

Od początku mi ten wątek trąci myszką?

No nie tylko dlatego.Ma też kilka innych walorów 

Odnośnik do komentarza

Asia, zakładając że tak się między wami dzieje i że ta sytuacja jest prawdziwa, to ty dajesz się wykorzystywać jemu bo jemu jest z tobą wygodnie. A ty masz w nim w pewien sposób partnera, kogoś z kim spędzasz czas. Mnie nie dziwi różnica wieku. Ludzie są ze sobą gdy różnica wieku potrafi być większa czy to u kobiety czy u mężczyzny. Jeżeli jest ci tak wygodnie z takim facetem to bądźcie. A co do zazdrości to uważam że on może być taki "zazdrosny" i tak cie sprawdza bo się boi że jednak mu powiesz żeby sobie poszukał innej kobiety która go będzie utrzymywać z renty. Wiec z jego strony "zazdrość" to by było takie zabezpieczanie się na wypadek jakbyś go chciała "wyeksmitować". Pzdr

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Asia napisał:

No nie tylko dlatego.Ma też kilka innych walorów 

Widać,że chcesz z nim być. Nie przeszkadzają ci jego problemy i inne negatywne aspekty.  Masz prawo do swojego wyboru. Tylko wobec tego czemu tu napisałaś i czego oczekujesz? 

Partner nie ma zaufania piszesz. Tylko to moze wynikać z róznych powodów. Dlatego ze cie nie szanuje, dlatego ze cie wykorzystuje i przeszkadzaja mu najmniejsze rzeczy, dlatego ze ma na boku kogos i chce zrzucic ten aspekt na ciebie. Nie ma tu chyba dobrej rady. Ktoś inny dawno by go kopnął w d... i wyrzucił. Mozesz to oczywiscie akceptowac i sie uzerac , Wszystko pozostaje w twojej gestii.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Cały wątek należy traktować z przymrużeniem oka, bo tak piszesz jakbyś nie pisała. 

Skoro to ktoś się podszywa, to dlaczego nie piszeszj jak jest, tylko unikasz odpowiedzi na zadane tu pytania. Albo chcesz rozmawiać, albo nie. 

Jeśli to był autentyczny problem to tak zdawkowo byś nie odpowiedziała, dalej nic o Tobie nie wiemy, to o czym tu rozmawiać. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...