Skocz do zawartości
Forum

Czy tabletki na powiększanie penisa działają


Gość Dretw

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie krótka pilka
takie tabletki działają czy nie działają?
Na forum piszę pierwszy raz chociaż czytam je od bardzo dawna. Radziliście tutaj w wielu problemach to doradźcie mi równiez. Mianowicie od lat walczę z kompleksem niewielkiego penisa, który ma wielkośc 11 cm we wzwodzie. Miałem partnerki, oczywiscie one nic nie dały po sobie znać. Jednak jak rozbieram sie przed kobietą to czuję strach co pomysli i często przez to mam zaburzenia erekcji.

Odnośnik do komentarza

Zależy jakie. Jak sobie kupisz. Jeśli będą to jakieś tanie szajsy z allegro to jasne,że różnicy nie będzie. Ale są porządne tabletki, które działaja fizjologicznie. Tylko nie nastawiaj się tutaj na powiększenie rzędu 8 cm jak na niektóych opakowaniach pisze ale tak mniej więcej 2-3 cm.

Amerykańcy lekarze przeszczepiają ludziom fiutki (mówię tutaj o inwalidach wojennych), to powiększenie wydaje się być pikuś.

Odnośnik do komentarza

Sildenafil - dobry wynalazek. Chociaż z tego co wiem jest na receptę i to jest problematyczne. No ale nie bez przyczyny jest na receptę może powodować pewne skutki niepożądane.

Jeżeli chodzi o powiększenie członka to Penilarge. Brałem cała kuracje. Plus oczywiście żel. Pelne 4 miesiące plus jeszcze wspomaganie się pompką. Efekt myślę przyzwoity, bo 3 cm na długości. W obwodzie 2 cm.

Odnośnik do komentarza

Tzn jakich?

Nie jest niezbędna ale kupiłem ja na długo przed tabletkami, tak więc używałem. Ale działanie w powiększeniu raczej większe ze strony tabletek ponieważ wcześniej stosowałem pompkę i praktycznie różnicy nie było. No może chwile po użyciu. Kupowałem w sklepie internetowym. Możesz sobe porównać ceny w sklepach (widziałem na allegro również). Najbardziej opyla się kupić cały komplet tabletek. Żel nie jest niezbędny ale warto jest go mieć ( sam dostałem w promocji do zakupu tabletek). Tak żeby nie powstawały rozstępy podczas powiekszxania. Bo nie wiem czy wiesz ale na penisie również mogą powstać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...