Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość p...0

Dzień dobry Jakiś czas temu pytałam czy to może być ciąża. Odczuwam mdłości( ból środkowej części brzucha i nadbrzusza) oraz mam silne parcie na pęcherz. Stosuje podwójną anttjoncepcje(tabletki i prezerwatywy),przy seksie oralnym i pettingu staramy się uważać. Ostatni stosunek z penetracja był na początku stycznia. Testy ciążowe robiłam dwa w tym drugi 19 lutego i oba negatywne. Wczoraj robiłam badania krwi i moczu. Wyszły ok,poza tym że mam zaburzony lekko poziom neurocytow i leukocytow bodajże. Dodatkowo w moczu leukocyty 2-3,erytrocyty tak samo,pojedyncze pasma sluzu i niewielka flora bakteryjna. Czy to może wskazywać na drobną infekcje która może powodować parcie na pęcherz? Moje zmartwienie wynika z nasilajacych się mdłości. Wydawalo mi się że w ciąży kino w szytsko zawsze występują wymioty,ale czy może być inaczej? Bardzo mnie to martwi. U mnie wymioty nie występują. Test mogę wykonać dopiero za kilka dni. Dodam że do gastrologa się wybieram oraz że krwawienie z odstawienia wystąpiło regularnie i w styczniu i w lutym i w marcu,mimo zmiany tabletek anty. w marcu. Proszę o pomoc i uspokojenie bo nie ukrywam że zaczęłam panikowac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tola

uspokoj się, nie jesteś w ciąży panikujesz.  Polecam pigułki i kapturek naszyjkowy Diafragma Caya 100% skutecznosci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...