Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Jakiś czas temu pytałam czy to może być ciąża. Odczuwam mdłości( ból środkowej części brzucha i nadbrzusza) oraz mam silne parcie na pęcherz. Stosuje podwójną anttjoncepcje(tabletki i prezerwatywy),przy seksie oralnym i pettingu staramy się uważać. Ostatni stosunek z penetracja był na początku stycznia. Testy ciążowe robiłam dwa w tym drugi 19 lutego i oba negatywne. Wczoraj robiłam badania krwi i moczu. Wyszły ok,poza tym że mam zaburzony lekko poziom neurocytow i leukocytow bodajże. Dodatkowo w moczu leukocyty 2-3,erytrocyty tak samo,pojedyncze pasma sluzu i niewielka flora bakteryjna. Czy to może wskazywać na drobną infekcje która może powodować parcie na pęcherz? Moje zmartwienie wynika z nasilajacych się mdłości. Wydawalo mi się że w ciąży kino w szytsko zawsze występują wymioty,ale czy może być inaczej? Bardzo mnie to martwi. U mnie wymioty nie występują. Test mogę wykonać dopiero za kilka dni. Dodam że do gastrologa się wybieram oraz że krwawienie z odstawienia wystąpiło regularnie i w styczniu i w lutym i w marcu,mimo zmiany tabletek anty. w marcu. Proszę o pomoc i uspokojenie bo nie ukrywam że zaczęłam panikowac

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...