Skocz do zawartości
Forum

Moda damska


Rekomendowane odpowiedzi

Czytacie również blogi modowe? Lub blogi lifestyle? Coraz większa liczba osób zaczyna czerpać inspiracje w zakresie ubierania się z Internetu. Bardzo popularne stają się blogi dotyczące mody, które prowadzone są zarówno przez osoby zajmujące się modą zawodowo, jak między innymi styliści, jak też przez osoby, które amatorsko zajmują się modą opisując różne stylistyczne rozwiązania, które w danym momencie stają się modne w zakresie mody użytkowej. Moim ulubionym blogiem jest https://mala-czarna.pl

Odnośnik do komentarza

Bardzo często przeglądam fora moda i czytam przeróżne artykuły dotyczące obecnych trendów. Następnie przeszukuję sklepy, głównie internetowe w celu znalezienia podobnych rzeczy, o których czytałam. Np. ostatnio czytałam o wszechobecnych spódnicach z printem kwiatowym. Taką spódniczkę znalazłam na cross jeans. Długośc midi. Przewiewny materiał. Wąska, ale ma rozporek od połowy swojej długości. Na zielonym tle drobne białe kwiatki. Idealna na wiosnę.

Odnośnik do komentarza

Kochane! Odkryłam ostatnio sklep internetowy Polskiego producenta www.carlamoda.pl . Jestem zachwycona, ponieważ mają miękkie i ciepłe sweterki z Włoch ale posiadają też duży asortyment firmy MALECKA. Od kilku lat regularnie odwiedzałam sklep w Łodzi, ale na moje nieszczęście sklepik po pandemii nie dał rady się utrzymać :( Znalazłam ten internetowy sklep z reklamy na Facebooku i od razu zakupiłam na próbę jedną bluzeczkę. Jest świetna! Teraz czekam na paczkę z sukienką z nowej kolekcji. 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...