Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na 1,5 tyg przed miesiaczka strasznie źle sie czułam, silny ból brzucha, mdłosci, zwiększony apetyt i zmęczenie. Seks był za każdym razem z zabezpieczeniem, nie doszedł we mnie ani razu, jednak postanowiłam po upływie 2 tyg po stosunku zrobić test na 2 dni przed okresem, wyszedł negatywny. Miesiączka opóznila sie o jeden dzień ale była inna niż zawsze mniej obfita, pierwszego dnia towarzyszył mi silny ból podbrzusza i tylko wtedy wystąpiło większe krwawienie kolejne 3 dni były delikatne jak plamienia, miesiączka trwała 4 dni jak każdy mój okres który trwa koło 4/5 dni. Zmartwiło mnie jednak to skąpe krwawienie, przed miesiaczka jak i w jej trakcie towarzyszył mi silny stres tym że mogę być w ciązy. Możliwe że ta skąpa miesiączka jest spowodowana przez stres czy jest możliwość ciąży? Dodam jeszcze że przez te ponad tydzień przed wystąpieniem krwawienia brałam bardzo dużo przeciwbólowych. Możliwe że jestem w ciąży czy po prostu jakieś zaburzenia hormonalne i za dużo sobie wmawiam?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...