Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość m...l

Okres spóźnia mi się 2 tygodnie. Cykle mam nieregularne 28-33 dni. Jednak to już 46 dzień cyklu a okresu brak Robiłam pare dni temu test z porannego moczu wysokoczuły i wyszedł totalnie negatywny. Jednak miesiączki nadal nie ma. Nie bolą mnie w ogóle piersi, jestem zmęczona. Mam na zmianę różne śluzy, raz wodnisty raz kremowy, żółtawy albo mętny, bez zapachu. Raz na dwa dni przez chwile zaszczypie mnie coś wewnątrz pochwy, mam tez bóle jajników i pleców, czasem bóle brzucha od tych dwóch tygodni. Dodam tez, ze uprawiałam z chłopakiem petting, chyba w okolicach dni płodnych. Jednak nic do pochwy wkładane nie było. Nie mam pojęcia co to może być. Czy to normalne, ze okres spóźnia się tak długo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ola

poczekaj jeszcze troche, jeśli nadal nie masz miesiączki umów się na wizytę do lekarza, natomiast ja polecam na nieregularne miesiączki tester Afrodyta test owulacyjny ze śliny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Edyta

Moim zdaniem najlepszym zabezpieczeniem jest diafragma dopochwowa caya. To jest mechaniczna ochrona z silikony, aplikuje się do pochwy przed seksem. jest wielokrotnego użytku i doznania sa lepsze niż w gumce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...