Skocz do zawartości
Forum

Co mi dolega ?


Gość Maciej S

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maciej S

Dzień 11 Marca,Czwartek 

 

Przyjmowane leki rano i wieczorem! Wizewy: 2xAlvesco160 2xFostex100+6 1xAtrodil  

Antybiotyk: RovaMycine, ochrona Symbiotex

Contrahist

Do nosa : Metmin 

 

W południe : 1x aspargin

 

Wieczorem : do nosa rinopanteina 1xmilukante tabletka

 

Przebudzenie lekkie drapanie i łaskotanie w klatce wrażenie uczucia dymu z papierosów jeśli oddycham przez nos.

 

Uczucie cięższego oddechu cały dzień jeśli się skupię mam wrażenie że ciężej mi się oddycha praktycznie cały dzień skupiam się i myśle o oddychaniu *czasami zapominam

Brak uczucia głodu.

 

Wzięcie leków wieczornych ok 20.00

 

Dziwny Atak ok godziny 20.30

Początkowe objawy = słabość w rękach , drżenie rąk podwyższony puls,  

 

Pomiar ciśnienia w normie za pierwszym razem wykryto nierówną pracę serca, wykonany ponownie po kilku minutach wynik  nie odbiega od normy. 

 

Dalsze narastające objawy somatyczne : 

Stałe uczucie że mam coś na płucach,Stała dziwna duszność chwilowe uciski z pieczeniem w okolicy żeber, drżenie ciała,chwilowa gęsia skórka bardzo zimne dłonie i stopy, chwilowe zaczerwienienie na twarzy, chwilowe czerwone  plamki na skórze w okolicy brzucha , uczucie zimna, lęk w brzuchu ,drżenie i uczucie słabości w rękach, szum w uszach 

 

W trakcie tych objawów mam myśli :

myśli że nic mi już nie pomoże, że leki nie działają ,ze  sie udusze, że mam pochp, że to przez długie wdychanie dymu z papierosów jako bierny palacz, że jestem bardzo chory i niedługo umrę,żeby zadzwonić po karetkę. 

 

Po ataku lekki ścisk klatki z bólem w okolicy żeber ,dziwne uczucie na płucach ,zimne dłonie i stopy,lekko lepka ślina 

 

nasycenie krwi tlenem (mierzone telefonem <100%} 72 ud/min

Nie słysze żadnych świstów przy oddchaniu 

 

Zauważyłem zawroty głowy wysoki puls przy głębokich wdechach i wydechach.



 

W trakcie podobnego ataku byłem w szpitalu2x na izbie przyjęć 

Za pierwszym razem kazali mi isc do kardiologa badania wyszly super mowilem ze mam astme, Diagnoza  nerwica 

 

Postanowiłem pójść do pulmonologa przypisał mi tyle leków wypisanych wyżej czuje <lekką poprawe> kontrola ma być  za tydzień

 

Po wizycie u pulmonologa:

przedstawiłem sytuacje na sorze pokazałem przyjmowane leki, że choruję na astme, 

Wykonane badania : ciśnienie w normie,ekg norma,tlen 99% 

Wypis : NERWICA 

Podane leki : Hydroxyzynium nie odczułem zadnej poprawy.

 

Co mi wreszcie jest ? bardzo się obawiam i męczą mnie te ataki fizycznie i tymbardziej psychicznie.



 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...