Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość i...1

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych

Rekomendowane odpowiedzi

Gość i...1

Witam!Od 3 lat stosuję kurację htz przyjmuję plastry system segui.Co 2 lub 3 miesiące pojawiają się brązowe plemienia.Czy powinnam konsultować z ginekologiem?Proszę o odpowiedź.Pozdrawiam.Iwona.K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Zawsze warto o takich sprawach poinformować lekarza prowadzącego. Może to nic groźnego, ale jednak ginekolog powinien mieć wiedzę w tym temacie. Ja jedynie mogę dodać, że czasem bywa tak, że plastry czy tabletki przestają działać z taką "mocą" jak na początku. Ja dlatego zabezpieczam się dodatkowo mechanicznie i korzystam z błony dopochwowej wielokrotnego użytku Caya

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...