Skocz do zawartości
Forum

Krem


Gość zzikk

Rekomendowane odpowiedzi

Może, któraś z Pań poleci jakieś swoje sprawdzone kosmetyki przeciwzmarczkowe, dobre odżywcze kremy na noc i na dzień? Szukam jakiegoś sensownego produktu dla siebie i zastanawiam się co obecnie jak to mówią w trawie piszczy, jeśli chodzi o takie produkty 50+ a więc przeznaczone dla mnie. Jeśli macie jakieś swoje spostrzeżenia co do kosmetyków to dajcie znać.

Odnośnik do komentarza

W mojej ocenie tą sensowną propozycją mogą być między innymi kosmetyki z oferty firmy www.janda.pl. Doświadczona na rynku marka, która ma przebadane dokładnie kosmetyki więc można liczyć na ich wysoką jakość. Poza tym mam takie wrażenie, że to będzie świetna opcja dla tych kobiet, które chcą zadbać o ograniczenie tych oznak, które mogą świadczyć o starzeniu się skóry.

Odnośnik do komentarza

Wklepuj sobie powolutku ten kremik https://kosmetykijolanta.pl/kremy/30-balsam-natluszczajacy-50-ml.html, wykonywany na zamówienie, jakoś w 3 dni zdaje się. Najdłużej to czekałam 4. Masz krem normalnie wykonany pod Ciebie dosłownie. Można tam się skonsultować nawet z producentką. Sama używam od dawna i jeszcze mi się skóra do składu nie przyzwyczaiła, cały czas czuję nawilżenie i widać, że stan skóry się poprawia. Nie mam takich przebarwień, jak kiedyś. No grunt, to właśnie znaleźć preparat pod siebie odpowiedni.

Odnośnik do komentarza

Zawsze miałam takie mieszane uczucia co do stosowania kosmetyków, które promowane są znanymi twarzami, ale akurat jeśli chodzi o propozycje spod marki Pani Krystyny Jandy (www.janda.pl) to koleżanka mi dała w prezencie zestaw tych kosmetyków i jakość mocno mnie zaskoczyła. Dla Pań w moim wieku (50+) myślę że to naprawdę ciekawa propozycja.

Odnośnik do komentarza

Wypróbuj markę kosmetyków Janda, bo właśnie robią pod dojrzałe kobiety w wieku przedemerytalnym i tych przechodzących na emeryturę. Można dobrze wyglądać w dojrzałym wieku, ale trzeba wcześniej działać i stawiać przede wszystkim na jakość. Nie ma innej rady.

Odnośnik do komentarza

Nano srebro odmładza, o czym dobrze mówi https://proaktiv.pl/s/9-26-0-KREM-Z-NANOSREBREM—KWASEM-HIALURONOWYM-I--EKSTRAKTEM-Z-ALG-50-ml.html, tam masz pod kremem właściwie cały poradnik i możesz postudiować najnowsze osiągnięcia kosmetologii. Właściwie nowoczesna kosmetologia przypomina realne zabiegi medycyny estetycznej, dlatego tym bardziej według mnie warto coś takiego stosować.

Odnośnik do komentarza

Kremy do opalania w solarium, przyspieszacze i bronzery to asortyment dostępny w sklepie http://swiatkremow.pl . Jeżeli szukasz kosmetyków dzięki którym zyskasz wspaniały, ciemniejszy odcień skóry, a zarazem zadbasz o jej kondycję, warto stosować również specjalne kosmetyki przyspieszające opalanie i zapewniające trwałość opalenizny.

Odnośnik do komentarza

To prawda kremów jest wiele do wyboru do koloru. Są tanie i drogie i naturalne i nie.  Ja dużo nie wydaję. Mam dobre kremy przeciwzamrszczkowe jeden do twarzy i drugi pod oczy firmy Efektima. Tremella się nazywają, kosztowały po 24 zł rewelacja taka cena przy takiej jakości kremu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...