Skocz do zawartości
Forum

Ona nie ma ochoty na seks czemu


Gość mmmr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Od jakiegoś czasu mam problem z moją kobietą. Nie ma zupełnie ochoty na seks. Kiedyś robiliśmy to praktycznie codziennie. Obecnie jak raz na tydzień czy raz na dwa tygodnie wyproszę to sobie u niej to jest dobrze  Ona oczywiście problemu nie widzi. Probowałem z nią rozmawiać i ta mówi,ze w dłuższych związkach to normalne, że jest zmęczona i takie tam baju baju. Tak naprawdę to nie mamy obecnie dzieci, nie mamy żadnych większych problemów oraz obowiązków tak więc o co biega? Czemu jest jak jest?

Odnośnik do komentarza

Może jej spowszedniało? Jest coś takiego jak temperament seksualny i najwidoczniej Twoja partnerka nie ma takich potrzeb jak Ty. Doceń że nie masz nimfomanki (bo prawdopodobieństwo że Cię wystawi z kimś innym wtedy drastycznie rośnie) i że Cię też nie maltretuje za często (mam takiego kumpla co ma potworne doły pod oczami i waży 50kilo, taki szczęściaż)

Ja myślę że każda statystyczna Polka tak ma - Wiecznie niezadowolona z sytuacji zyciowej/materialnej (przede wszystkim) i łatwo biorąca za wytyczną/normę wszystko co zobaczy na ladzie sklepu albo na reklamie w tv. Dziewczyny nie chcą być gorsze niż rówieśniczki, więc wychodzą za mąż po części z poczucia obowiązku (bo jak to mam 30 i panna a kumpela etc..) a potem trudy życia je przerastają, rola społeczna matki wpycha w depresję (bo przecież "miało być tak pięknie", że sparafrazuję jedną mądrą piosenkę niejakiego Happysadu) i przychodzi szara codzienność.
Znam na pęczki przypadków gdzie zaraz po ślubie kobieta przeszła metamorfoze i przyjęła jedyną słuszną postawę narzekającej, nieszczęśliwej i niedocenianej kury domowej (bo taki wzorzec wyniosła z domu) zamiast sie zwyczajnie rozwijać, eksplorować i wziąć coś więcej z tego życia (szczególnie póki to młode i jeszcze ładne/puchate że tak to ujmę). W moim pokoleniu widzę falę rozwodow, i myślę że to właśnie to - zero przygotowania do życia i ogromna pretensjonalnosc/oczekiwania.
Może dobrze aby tak nawiasem mówiąc spróbowała tabletek na libido? Dobre działąnie mają ponoć libido therapy.

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.03.2021 o 09:34, Gość mmmr napisał:

Witam.Od jakiegoś czasu mam problem z moją kobietą. Nie ma zupełnie ochoty na seks. Kiedyś robiliśmy to praktycznie codziennie. Obecnie jak raz na tydzień czy raz na dwa tygodnie wyproszę to sobie u niej to jest dobrze  Ona oczywiście problemu nie widzi. Probowałem z nią rozmawiać i ta mówi,ze w dłuższych związkach to normalne, że jest zmęczona i takie tam baju baju. Tak naprawdę to nie mamy obecnie dzieci, nie mamy żadnych większych problemów oraz obowiązków tak więc o co biega? Czemu jest jak jest?

Zasada dla faceta jest prosta jak drut.

Jak facet jest atrakcyjny dla kobiety to ta zawsze ma nogi dla niego rozwarte, jak czyms jej zalazl za skore to nozki zamyka !Proste?!

Zrob jakas dobra kolacje , podlej winka i  delikatnie wez ja na spytki .Niech ci sie wyzali.Nie bron sie, potakuj tylko  ! To ty jestes lotr i obiecuj poprawe! .Potem ja przytul koniecznie , wycaluj jak dziecko, po oczach, policzkach .Wieczorem bedzie seks ! 

Pamietaj tez inna zelazna zasade ze z kobieta sie nigdy nie kłóc! Co z tego ze masz racje jak wieczorem nozki sie zamkna ?! Trzeba zawsze potwierdzac ze ona ma racje a swoje robic.:)

Tak dla oczyszczenia atmosfery dobrze jest raz w tygodniu zrobic jakies dobre jedzonko aby ona sie czula "gosciem" i wazna osoba i stworzyc mila atmosfereaby sie wyluzowala.Kobieta dos eksu potzrebuje przede wszytskim relaksu a wiec wyluzowania sie mentalnego i fiycznego.U niej seks zaczyna sie w glowie ,a konkretnie w wyobrazni :) i o abys mial swoja chwile szczescia nalezy tak pokierowac sytuacja  aby ona sobie ten seks z toba wyobrazila a'priori to nabierze od razu apetytu i nie bedzie oporow.

Moja refleksja : musiales niezle nabroic ze tak sie od ciebie odsunela! Lepiej zrob rachunek sumienia ! LOL

 

Odnośnik do komentarza

Ile z nią jesteś już? Bo jeśli jest to dłuższy związek to pewną rolę może tutaj odgrywać rutyna. Naprawdę czasami trudno jest utrzymac pożądanie w tych dłuższych zwiazkach ale trzeba się starać. W kilkuletnich spadek namiętności jeste już normą. My staramy się urozmaicać sobie seks Czy próbowaliście różnych gadżetów? Wspomagaczy? Warto bo nakręcają atmosferę. Proponuję"
wibratory
kółka na penisa
sex elixir ( obecnie jest to najlepszy afrodyzjak z jakim miałam do czynienia).

No i wyciągnij jej z sypialni . Wybierzcie sie na kolację.

Odnośnik do komentarza

Zastanawiałem się czy to nie jest z tego powodu,że w ostatnim czasie ma trochę stresu w pracy ale że aż tak? Sam staram się nie przejmować sprawami zawodowymi oraz nie przerzucać problemów na grunt osobisty.
Jeszcze nie próbowaliśmy żadnych zabawek.Czy aby te afrodyzjaki to nie jest placebo?

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Gość mmmr napisał:

Zastanawiałem się czy to nie jest z tego powodu,że w ostatnim czasie ma trochę stresu w pracy ale że aż tak? Sam staram się nie przejmować sprawami zawodowymi oraz nie przerzucać problemów na grunt osobisty.

Może faktycznie coś jej za mocno odbiera ta ochotę. Niewiadomo czy uda Ci się dociec o co chodzi.

Próbuj ja jakoś podejść. Teraz weekend może coś fajnego zaplanuj. Zrelaksuj ja. 

Jeśli coś grubszego jest na rzeczy to może to nie zadziałać.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Sex elixir to na pewno nie jest placebo. Specjalnie zrobiliśmy z meżem test i wypróbowaliśmy wtedy kiedy akurat tego nie widziałam. Już dawno nie miałam takiej ochoty na seks jak właśnie tamtego dnia. Potem stosowaliśmy wiele razy. Nie jest to może rzecz na co dzień ale na specjalne okazje jak najbardziej się sprawdzi ? Tak więc jeśli nie masz ochoty na bara bara to zawsze możesz wypróbować.

Odnośnik do komentarza

Nam również coś takiego by sie przydało.Szczególnie,że zbliża się nasza rocznica ślubu tak wiec chciałbym coś zaaranzówać w jakiś ciekawy sposob. Dzieci jadą do dziadków tak więc cała chata bedzie tylko dla nas.Gdzie to można kupić?

Odnośnik do komentarza
Gość Franciszek43

ja miałem podobnie i o mały włos skonczyłoby sie pewnie rozwodem. Na szczęście trafiłem na ekstra specyfik - feminam libido tabletki które krusze i rozpuszczam. Podziałało na moja kobiete niemal natychmiast po 3-4 tabletkach. To są jakieś zioła z Brazylii i Meksyku z tego co wyczytałem. Naprawdę podziałały az byłem w szoku że uruchomiły ją. A była to ostatnia deska ratunku bo już byłem umówiony na seks z kobietą z Tndera i miałem zamiar zdradzić żonę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...