Skocz do zawartości
Forum

Kontakty z tatą


Gość ewa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Mam synka , lat 5. Nie jestem z tatą dziecka, ma wyznaczone kontakty. Po raz pierwszy miał spotkanie weekendowe, tzn sobota i niedziela, nocował u niego. Syn powiedział mi ,że  było fajnie, bawili się  i kąpał się z tatą. Wszystko, jest ok. Była fajna zabawa podczas kąpieli, tylko syn, powiedział mi, że kąpał się tatą i  myli sobie siusiaczka, "ja tacie a on m"i. Co mam o tym myśleć? Czy mam czego się obawiać?

Pozdarwiam

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem, masz się czego obawiać. 5-letnie dziecko jest już za duże na wspólne kąpiele, o myciu "siusiaczków" nie wspomnę. Na Twoim miejscu natychmiast skontaktowałabym się z psychologiem dziecięcym w celu konsultacji. Wasz syn ma 5 lat, więc dlaczego dopiero pierwszy raz spędzał weekend z ojcem?

Osobiście wpadłabym w panikę. Może nie dzwoń do ojca dziecka, żeby go nie uprzedzać o tym, że wiesz. On może przygotować się do obrony, zaprzeczać, a potem manipulować dzieckiem. Nie wiem, na kiedy jest zaplanowany następny wspólny weekend, ale do tego czasu musisz coś z tym zrobić. 

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Yonka1717 napisał:

Moim zdaniem, masz się czego obawiać. 5-letnie dziecko jest już za duże na wspólne kąpiele, o myciu "siusiaczków" nie wspomnę. Na Twoim miejscu natychmiast skontaktowałabym się z psychologiem dziecięcym w celu konsultacji. Wasz syn ma 5 lat, więc dlaczego dopiero pierwszy raz spędzał weekend z ojcem?

Osobiście wpadłabym w panikę. Może nie dzwoń do ojca dziecka, żeby go nie uprzedzać o tym, że wiesz. On może przygotować się do obrony, zaprzeczać, a potem manipulować dzieckiem. Nie wiem, na kiedy jest zaplanowany następny wspólny weekend, ale do tego czasu musisz coś z tym zrobić. 

Na poniedziałek , jestem wstępnie umówiona na telefon z psychologiem, myślę jak przedstawię całą sytuację usłyszaną od syna, na pewno spotka się z Nami. Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...