Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Adam2213

Nagłe powstanie ostrego zapalenia żołędzia podczas doleczania grzybicy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jakiś miesiąc temu leczyłem się u lekarza pierwszego kontaktu na grzybicę penisa, jednak po leczeniu pozostał problem suchości, który mimo nawilżania nie znikał, dlatego też poszedłem z tym do dermatologa.

Dermatolog kazał to doleczyć aby nie nawróciło, przepisując tabletki do brania przez miesiąc oraz zalecił smarowanie maścią Pimafucort i jeśli wymaga dalsze nawilżanie inną maścią.

Po jakimś tygodniu stosowania się do zaleceń, ni stąd ni z owąd pojawił się na żołędziu czerwnony plac, który jest bardzo czuły na dotyk oraz pokrywa go przezroczysta warstwa śluzu, który jest bezwonny.

Czy zmiany te mogły być spowodowane przez maść Pimafucort i czy warto odstawić w tym wypadku tę maść żeby stanu jeszcze nie pogarszać? 

Czy może jednak poza grzybicą może występować u mnie jeszcze jakaś inna choroba powodująca zapalenie żołędzia?

Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...