Skocz do zawartości
Forum

Czy jest szansa na niechcianą ciążę?


Gość p...8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, biorę tabletki vixpo od 8 miesięcy. Tabletki biorę zawsze o tej samej godzinie, regularnie. Jednak pierwszy raz zdarza mi się, gdy nie dostałam krwawienia z odstawienia. Dodam również, że w pierwszych dwóch tabletkach placebo doszło do pełnego stosunku. Czy jest szansa na niechcianą ciąże?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, laurette napisał:

Spokojnie. Jak bierzesz regularnie to jesteś chroniona. 

Czasem tak jest że nie ma krwawienia przy tabletkach. Albo zanika całkowicie. To nie musi oznaczać ciąży.

No właśnie raz piszą tak raz tak i już sama nie wiem w co wierzyć. Pojawiło się bardzo lekkie brązowe plamienie z małymi skrzepami i panika jeszcze większa 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Gość Pati napisał:

No właśnie raz piszą tak raz tak i już sama nie wiem w co wierzyć. Pojawiło się bardzo lekkie brązowe plamienie z małymi skrzepami i panika jeszcze większa 

Słuchaj, podstawowe pytanie czy bierzesz regularnie i czy tabletki sie wchlaniają. Tzn nie masz biegunek, nie jesz nie pijesz np.ziół ktore moga mieć wpływ na anty. Jak to jest wporzadku to czekaj na krwawienie. 

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, laurette napisał:

Słuchaj, podstawowe pytanie czy bierzesz regularnie i czy tabletki sie wchlaniają. Tzn nie masz biegunek, nie jesz nie pijesz np.ziół ktore moga mieć wpływ na anty. Jak to jest wporzadku to czekaj na krwawienie. 

Wszystko stosuje tak jak trzeba i regularnie, bardzo tego pilnuje 

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.03.2021 o 18:11, laurette napisał:

 

Czasem tak jest że nie ma krwawienia przy tabletkach. Albo zanika całkowicie. 

Jak wspomniałam może to ta kwestia. Zdarza sie tak. Wtedy albo akceptujesz albo zmieniasz tabletki. Ale do gin musisz isc.

Czesto jest tez tak ze moze wystapic plamienie zamiast krwawienia i to tez jest OK. Przy tabletkach nie ma takich silnych skurczy i nie ma obfitych krwawien. To moze byc zaletą. 

Polecam kontakt z ginekologiem jesli sie tym martwisz.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.03.2021 o 19:57, laurette napisał:

Na tabletkach nie masz okresu.

U gin byłam na początku miesiąca, usg i wszystko było w porządku. Wyniki cytologi również, więc zastanawiam się skąd to plamienie. Czy podczas placebo mogłam zajść w ciąże?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...