Skocz do zawartości
Forum

Rzeczy do pokoju dziecięcego


Gość Magda

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję porad w urządzaniu pokoju dziecięcego dla 4-latka. Nie wiem jakie meble będą najlepsze. Jest to dosyć małe pomieszczenie, więc nie chce zagracić, ale chce żeby meble te były funkcjonalne. Moje dziecko jest alergikiem, dlatego też potrzebuję wybrać odpowiednią pościel. Jaka będzie najlepsza?

 

Odnośnik do komentarza

Może pościel z Eko bawełny? Są pościele jak i kołdry z atestem. Ja bym takich szukała.

Co do mebli to rzecz gustu. Skoro małe pomieszczenie, to nie kupuj całej meblościanki lub segmentu tylko jakaś komodę i szafki. Przykładowo. Do tego dojdzie łóżko które możesz kupić jakieś nietypowe lub z wbudowana szafą. Dodatkowo półki na ścianę wzbogaca pokój.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić, jeśli chodzi o wybór naprawdę stylowych, dobrze wykonanych i jednocześnie funkcjonalnych propozycji w zakresie łóżek młodzieżowych i dziecięcych to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam własnie Anpol Meble. Pozytywnie zaskakują i też w naszym przypadku wybór padł na wersję dla córci :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...