Skocz do zawartości
Forum

Picie wody i herbat


Gość Todayse

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sie nie znam bo dopiero zaczynam ale w diecie jak mi rospisali to mam napisane 2l wody (moze byc z cytryna i miętą) i do tego kawa i herbata ( tego nie liczymy bo to wyplukuje wode z organizmu ) tak mam napisane a pije tylko zielona herbatę ?

Zerknij sobie tutaj:

https://suvibox.pl/blog/7-nawykow-zywieniowych-ktore-pomoga-utrzymac-szczupla-sylwetke/

Na stronie jest kilka informacji o piciu wody. 

Odnośnik do komentarza

Woda może być pita w dużych ilościach i to jest wskazane. Natomiast zioła to substancje lecznicze którę oddziałują na organizm w różnym stopniu. Z tym bardziej należy uważać. Taki napar z melisy można pić załóżmy przed snem. Ale już inne zioła mogą być bardziej uzależniające czego nie widać w krótkim okresie ich stosowania.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Tak, to bardzo ważna rzecz. Chodzi w końcu o to, byście zawsze dobierali jak najlepsze witaminy pod kątem potrzeb Waszego organizmu. Najlepiej będzie, jeśli już teraz zajrzycie do https://www.herbavis.pl/produkt/achiote i sami przekonacie się co do popularnych ziół. Być może okaże się, że będzie to dla Was idealnym rozwiązaniem, pamiętajcie o tym. 

Odnośnik do komentarza

Na pewno zamieniłabym proporcje czyli 1,5 litra wody a 0,5 litra herbatek ziołowych. Oczywiście też ostrożnie z tymi ziołami, na niektórych herbatkach jest napisane jaka ilość dziennie jest zalecana i tego warto się trzymać. A co do wody jeśli masz problem z wypijaniem mineralnej to polecam spróbować Staropolankę. Ja długo nie mogłam się do żadnej przekonać a ta mi smakuje, szczególnie lekko gazowana. A jak już chcecie próbować to najlepiej kupić kilka butelek żeby wydać 10 zł i potem paragon na można zarejestrować na www.loteriastaropolanka.pl . Do wygrania są pieniądze, w sam raz na kolejne zakupy ? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.06.2021 o 15:40, howe.ola napisał:

Odpowiednie nawodnienie organizmu to podstawa, zwłaszcza w upalne dni. 

 

Oj tak, w ciązy takie upały nie pomagają, ale jakoś daję radę. Pije dużo wody i herbatę z pokrzywy – ma dużo witamin i składników mineralnych, zwłaszcza żelaza i wapnia. Polecam. A tak ogólnie to moja ciąża od początku mocno daje się we znaki. Najpierw  okropne wymioty – lekarka poleciła mi herbatki z imbiru – rzeczywiście pomogło. Ale mam 35. i nie mogłam tez pozbyć się huśtawki nastrojów az do momentu gdy zrobiłam testy VERAGENE  - nieinwazyjne badania prenatalne. Bałam się, ale poszło bardzo szybko – tylko pobranie krwi, a  wyniki były chyba juz po 10 dniach. Jest OK i jakoś te upały też zniosę, tym bardziej, ż eto juz sierpień!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...