Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór, Przez około 2 lata stosowałam antykoncepcję hormonalną (drosfemine lub inne o tym samym składzie). Z racji tego że jestem osobą nierozgarniętą w czasie gdy robiłam jak co miesiąc przerwę od brania tabletek (białe tabletki placebo) troszkę się zagubiła w akcji.. Mianowicie, miałam rozpocząć nowy cykl w środę a tabletkę wzięłam dopiero w niedziele i zorientowałam się po czasie ze coś jest nie tak Automatycznie przerwałam stosowanie antykoncepcji i już więcej nie wzięłam tabletki Dodam, że było to Ok 2 miesiące temu i nie miałam od tamtej pory miesiączki ale to raczej normalne Od momentu odstawienia tabletek zauważyłam u siebie problemy żołądkowo-jelitowe m.in. takie jak wzdęty, okrągły brzuch, zaparcia bądź całkiem odwrotnie i wiele innych rzeczy z tym związanych Co powinnam zrobić by praca moich jelit wróciła do normy? przerwałam antykoncepcję nieplanowanie i chciałabym do niej powrócić gdy tylko będzie możliwość - czy powinnam i czy to zdrowe?

Odnośnik do komentarza

pomyśl o naturalnych metodach antykoncepcji - nie ma skutków ubocznych, wystarczy minimum reguły w kontroli temperatury, badaniu poziomu lh ze śliny, bardzo pomaga monitor płodności Afrodyta Smart z aplikacja na telefon

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...