Skocz do zawartości
Forum

Jak być samowystarczalną?


Gość Jagoda

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego dziewczyna może być głupia i nie mieć nic do powiedzenia a i tak zawsze ma wianuszek adoratorów a średnimi interesują się tylko menele i niemęskie zawstydzone cipki? Nawet grubasy komentują wygląd dziewczyn i każdy nadprogramowy kilogram jakby to była wystawa w sklepie. Większość potem ląduje w małżeństwach z brzydulami ale po oczach widać że są nieszczęśliwi i ślinią się na ładne dziewczyny u których nie mają szans. Jestem średnia i bez makijażu wyglądam brzydko ale potrafię zrobić z siebie laskę i wtedy faceci mnie podrywają ale odrzucam ich bo to gorszy sort który leci tylko na wygląd i zostawiłby mnie przy pierwszej lepszej okazji z ładniejszą dziewczyną. Nigdy nikt nie poleciał na mój intelekt chociaż mam wysoki iloraz ale każdy facet traktuje mnie z lekceważeniem jakby moje zdanie było gorsze dlatego że jestem kobietą. Ci z którymi mogę porozmawiać na poziomie są niemęscy i traktują mnie jak kumpla albo są menelami i mają zbyt luźne podejście do życia. Wszystkie związki moich koleżanek rozpadają się przez to że ich chłopaki piją zdradzają albo tracą osobowość po to żeby tego nie robić i wtedy stają się pantoflarzami. Chcę być szczęśliwą singielką ale nie potrafię się z tym pogodzić. Próbowałam terapii ale terapeutki chcą mnie przekonać do związku i nie rozumieją że go nie chcę bo wszyscy faceci są tacy sami i lecą tylko na ładny wygląd.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...