Skocz do zawartości
Forum

Zalety i wady tabletek na potencję


Gość Kuba

Rekomendowane odpowiedzi

Zalety i wady tabletek na potencję i czy kobieta powinna wiedzieć, że coś takiego bierzecie? Jak u was wygląda sytuacja i czy czujecie się dobrze podczas stosunku, czy tabletka nie wali ciśnieniem po gałach? Bardzo proszę o poważną dyskusję, bo widzę, że i tak coraz więcej mężczyzn bierze, więc nie ma sensu ukrywać tematu.


 

Odnośnik do komentarza
Gość Grzegorz

Jestem przed stosunkiem na Cenforce tabletkach, tej najniższej dawce https://potencja.net.pl/leki-na-potencje,63 i czuję się dobrze. Za pierwszym razem trochę mi ciśnienie podskoczyło, ale w granicach normy. To nie jest dla każdego, ale i tak warto przetestować, bo energia seksualna lepsza, kobieta bardziej zadowolona, człowiek się nie stresuje w łóżku i o niczym innym nie myśli. Fajnie poza tym rozluźnia i myślę, że warto to zaznaczyć.

Odnośnik do komentarza

ja mam ponad 40 lat i bire regularnie przed kazdym stsiunkiem .Moje kobiety troche byly zawsze sceptyczne ale jak raz sprobowaly kochac sie  ze mna to wrecz domagaly sie abym zazyl gdy cos im nie pasowalo :) .Ja biore zawsze 1/2 tabletki  Kamagry i tak radze.Wystarczy aby wchodzil i mial swoja sztywnosc.

Wrogiem pigulek jest stres. Moze tak namieszac w zylach ze nie stanie nawet po 1 pigulce! Dlatego biore tez Positivum  gdy mam nowa kobitke :) Dobrze sie sprawdza.

Generalnie 1/2 tabletki wystarczy na 4-8 godzin udanego wzw/odu.Nie polecam calej  bo bedzie wam stal jeszcze na drugi dzien .Ja biore jako wspomagacz bo wzwody mam swoje ale stres w pracy zrobil swoje i zaczalem miec wpadki .Teraz juz wpadek nie zaliczam :) i jestem bardzo zadowolony

Efektem ubocznym jest uczulenie organizmu na rozne swinstwa ktore producenci pakuja  do podstawowego skladniku.Moze sie to objawic lzawieniem oczu, zwiekszona potrzeba oddawania moczu , czy lekkim trzesieniem sie nog.Trzeba sie obserwowac .Dlatego 1/2 tabletki jest OK.

Osobiscie bardzo zalecam facetom nawet 20letnim branie  bo to jest dla ludzi i po co sobie psuc humor ?! kiedy moze byc fajnie a i kobitka az piszczy z radosci  jak poczuje w sobie twardziela :) 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...