Skocz do zawartości
Forum

Ząb


Gość Anonim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam 20lat i  8 lat temu straciłem jedynkę ale korzeń został. Zaniedbałem sprawę nie wiem dlaczego (być może ze strachu przed dentysta, ale też z braku środków na koncie). Czy po takim czasie jest jakaś możliwość naprawy tego? 

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka

Ojjj jak sie nie ma pieniędzy na dentystę to jest masakra. Pamiętam jak miałam taki okropny czas, że np musiałam usunąć górną szóstke bo nie miałam pieniędzy na jej leczenie. Co do gabinetu to np u mnie w Częstochowie jest Stomatologia Przyszłości bardzo polecam gabinet, z względu na profesjonalizm i zawsze dobrze dobrane leczenie

Odnośnik do komentarza

Nagły wypadek zmusił mnie do pilnej wizyty u dentysty, sprawa też dotyczyła jedynek, jednak w moim przypadku wystarczyła odbudowa, ze względu na ułamanie zęba oraz na szybki termin wizyty. Z tego co się orientowałam w przypadku gdyby nie udało się uratować mojego zęba istnieją inne możliwości na uzupełnienie braków. W https://amber-clinic.pl/protetyka/ możliwa jest konsultacja protetyczna, w trakcie której lekarz dentysta zaproponuje najkorzystniejszy wariant leczenia w każdym indywidualnym przypadku. Z takimi rzeczami nie warto zwlekać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...