Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry czy jest szansa na zajście w ciąże? 3 dni po miesiączce która miała miejsce 5-10.02 uprawialiśmy z partnerem petting. Partner nie był zadowalany w żaden sposób tylko ja. Wcześniej też siedziałam na nim w samych majtkach(stringi) i on również był w majtkach, tylko jego były całe mokre od podniecenia, moje tez ale nieco mniej. Czy mogło się coś przedostać? I czy jest szansa na ciąże? Nie jestem pewna czy partner miał czyste ręce i czy nie dotykał sobie członka. Dzień po pettingu uprawialiśmy seks analny w prezerwatywie, ale kiedy próbował włożyć członka do odbytu, przez przypadek włożył go do pochwy(przy 1 stosunku). W tym samym dniu mieliśmy 2 razy stosunki analne. Sprawdzaliśmy prezerwatywę za tym drugim razem i nie była uszkodzona. Za 1 razem nie sprawdziliśmy. Natomiast nachodzą mnie myśli, ze coś mogło się stać i mogło dojść do zapłodnienia przez np brudne ręce partnera, wydaje się to absurdalne ale bardzo się obawiam. 11 dni po tych zdarzeniach 25.02 zrobiłam test ciążowy(można go było zrobić po 10 dniach) i nie mam pewności czy wyszedł pozytywnie czy negatywnie, jestem za bardzo przewrażliwiona i kiedy dłużej się patrze na ten test to zaczynam widzieć 2 kreskę. Partner twierdzi ze nic nie ma i to niemożliwe, ale ja po tym teście i wszystkim ciagle żyje w strachu. Okres mam dopiero za 9 dni, nie mam możliwości by kupić drugi test. Od tamtych zdarzeń boli mnie brzuch po prawej stornie i lewej, tez zauważyłam ze brodawki u piersi są ciemniejsze(obwódka) oraz kręci mi się w głowie. Czy to mogą być jakieś objawy? Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Przy staraniach o dziecko warto mieć dobry sprzęt do kontroli cyklu. Ja przy staraniach o drugie dziecko kupiłam Cyclotest MyWay. Super urządzenie. W ciążę szybko zaszłam, a po porodzie służy mi do wyznaczania dni płodnych, by wiedzieć , kiedy musimy zabezpieczać się mechanicznie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...