Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 22 lata od czasu do czasu po miesiączce lub przed pojawiały mi się niewielkie plamienia, od jakiś dwóch miesięcy mam miesiączkę dwa razy w miesiącu wsumie to juz sie zgubiłam co jest miesiaczka a co plamieniem mialam w tym roku pierwszą 4 stycznia potem dostalam kolejnej dwa tyg później na początku msc lutego zas zaczęłam plamic a wczoraj obudzialam się cala we krwi dwa dni wcześniej troche plamilam przyznam ze to nie była miesiączka ani śluz miesiączkowy raczej wyglądało mi to na czystą krew byl tez jeden skrzep wsumie wiem ze powinnam isc sie zbadać wcześniej ale pracuje fizycznie i nie mam czasu :( czasami zdarzy się wiekszy stres w pracy a ostatnio nawet utrata wagi. Zapisana jestem do ginekolog na za 2 tyg miesiączkę mam od 9 lat i jest nie regularna wsumie od zawsze. Mam czasami takie bóle brzucha w pierwszych dwóch dniach ze musze wspomagać się silnymi lekami takimi jak ketanol czy nimesil.. nie chce czytac na internecie glupot i nie potrzebuje sie stresowac ale może jest tu lekarz ktory jest w stanie określić moj problem wiem ze bez badania jest ciężko. Troche sie martwię.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...