Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość m...m

Dzień dobry moja dziewczyna lat 19 ma bóle pęcherza gdy sika pieczenie ,ból. Stosunek uprawiamy co tydzień zawsze w zabezpieczeniu prezerwatywa oraz wytrysk poza nią ,czy są jakieś szanse na ciąże okres spóźnia jej się jeden dzień,bóle przy załatwianiu rozpoczęły się 2 dni temu ,ma powiększone piersi co było u niej zapowiedzią okresu ,dziękuje za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jola

Może to infekcja intymna. Na przyszłośc polecam zamiast gumek diafragmę Caya z żelem dopochwowym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kicia

myślę,  że nie ma szans na ciąże, ale zgadzam się z przedmówczynią rozważcie inna metodę antykoncepcji jeśli chcecie czuć się pewnie, słyszałam o diafragma caya moja przyjaciółka używa i jest zadowolona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gośka

Też bardziej bym obstawiała infekcję, a taka też może wpływać na opóźnienie okresu. Może do lekarza warto się wybrać? A co do zabezpieczenia to dla mnie dużo pewniejsze od prezerwatyw są tabletki belara. Stosuję je już prawie rok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...