Skocz do zawartości
Forum

Wada wzroku ? A komputer?


Gość Patryk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z oczami , a dokładnie na co dzień, jest wszystko wporządku problem pojawia się natychmiast gdy włączam komputer i zaczynam patrzeć się na monitor. Po 10 min czuję ze moja śluzówka oka wysycha z niewidomych przyczyn, oczy zaczynają piec i robić się czerwone(widać wszystkie naczynia żyłki) jakbym siedział przed monitorem 12h i wyglądam jak wampir z tymi oczami.Pomagają krople do oczu Hylo Gel. Ale gdy zaczynam stosować krople, oczy przyzwyczajają się do kropli i muszę uzupełniać ,,płyn w oczach'' bo szybciej wysycha, a na opakowaniu jest wyraźnie napisane że nie można przesadzać z ilością. Kupiłem okulary do komputera i trochę pomagają (przy dłuższym użytkowaniu 2h np) ale czasem mam wrażenie że zaraz po założeniu okularów szybciej zaczynają mnie gryźć oczy itp. Chore. Normalnie mam dobry wzrok. Przed telefonem mógłbym siedzieć 5h i nic. A przy monitorze (niezależnie jakim) kaplica. Co Może być nie tak ? Nie mam kontrastu na 100%  bo czułbym że ,,wypalają mi się oczy'' w telefonie tak samo nie lubię zbyt mocnej jasności, to tak jakby światłowstręt. Wolę zdecydowanie promienie słoneczne, naturalne światło niż np z rana świecić światło bo jest ciemno w pokoju, bo jest zachmurzone. Co może być nie tak ? inni siedzą przed komputerem po 8h dziennie i nic im nie jest...

Odnośnik do komentarza

no ja także miałam sporą wadę wzroku i pomogła mi wizyta u lekarza. Trafiłam w SZczecinie w Optegrze  i bardzo się cieszę bo zdecydowałam się na poprawę wzroku. Zabieg w rezimie sanitarnym ale na prawdę dobrze przeprowadzony i bezpieczny

Odnośnik do komentarza

no bo się pogarsza, ale to także trzeba mieć jakies predyspozycje. Ja miałam wadę wzroku i zdecydowałam się na operację wzroku w Opterze w  Rzeszowie. Cieszę się bo się udało wszystko dobrze i dokładnie zrobić. No i sprawnie!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...