Skocz do zawartości
Forum

Uczucie Chęci Częstego wypróżniania,gazy,uczucie zalegania stolca po wypróżnieniu itd. [PILNE]


Gość Patryk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam postaram się podejść do sprawy profesjonalnie i jak najlepiej opiszę problem, mój problem wymaga wysłuchania (nie tak jak robili to moi lekarze po ,,łepkach niechętnie i widać było że bez kompetencji) oczekiwałby, profesjonalnej odpowiedzi ponieważ męczy mnie już jeżdźenie po zbywających mnie lekarzach. Jestem Patryk mam 21 lat, jest godzina 1 w nocy kiedy piszę ten post, znowu jestem atakowany przez biegunkę, jestem osobą nie palącą i raczej nie pijącą (rzadko i niechętnie) problemy zaczęły się już w szkole średniej kiedy bardzo nasilił się długotrwały stres przez terror panujący w szkole(przez 4 lata), zacząłem miewać bardzo bolesne skurcze brzucha (np po zjedzeniu chipsów ale TAK WIEM to chemia, ale wcześniej nie miałem zadnych problemów ze zjedzeniem paczki raz na jakiś czas) ból był nieraz tak mocny że traciłem przytomność. Do tego doszły bardzo śmierdzące zapachy gazów prawie po zjedzeniu wszystkiego, najgorzej po zjedzeniu czegoś ostrego. Ale gazy to pikuś ponieważ do tego dochodziła biegunka, przewlekła tzw. wolny stolec, nie raz do 10 i więcej wypróżnień w ciągu ,,ataku'' biegunki, plus Uczucie Chęci Częstego wypróżniania się, uczucie zalegania stolca po wypróżnieniu, boleści w podbrzuszu.  Kiedy oddałem stolec, poszedłem się położyć do łóżka to już musiałem iść z powrotem bo uczucie że muszę oddać natychmiast stolec była większa. Wiem że stres odgrywa tutaj ważną rolę dlatego Staram się nie stresować wiadomo, ale żyjemy w takim czasach że to jest nieuniknione. Miałem robioną gastroskopie i nic nie wykryło. Do tego badania krwi na których również nic raczej nie wykryło (wyniki w załączniku).  Chciałbym wrócić do stanu kiedy mogłem jeść wszystko, i cieszyłem się życiem. Ograniczyłem oczywiście jedzenie śmieciowe na bardziej zdrowe, ale do końca i tak nie wiem CO MOGĘ a CZEGO nie mogę jeść. To  troche chore ponieważ boję się coś jeść żeby nieskończyć z biegunką, ale tak jest. Wiem że nie mogę jeść ostrego ponieważ ZAWSZE kończy się to przewlekłą biegunką, i  wizytą na dłużej w ubikacji. Potrawy na głębokim tłuszczu też niestety muszę unikać, majonez wróg nr1, ketchup też. Przeważnie atakuje mnie to wieczorem, ale zdarzało się też w dzień. Czasem jest tak że choroba znika na kilka miesięcy, i znowu wraca, nie wiem czym to jest dokładnie spowodowane, może stresem. Chciałbym wiedzieć jak to wyleczyć, lub jak sobie z tym radzić, nie chciałbym się faszerować lekami (które nie wiadomo czy pomogą). Myślę ze powinienem wspomnieć o produkcie  Gastrolit bo to też może być jakiś trop, zazwyczaj jak mam biegunkę to rozpuszczam gastrolit w pół szklance wody i wypijam, zazwyczaj po jakimś czasie Uczucie oddania stolca zmniejsza się, ALE NIE ZAWSZE. Nie raz nic nie pomaga, tabletki na biegunkę no po prostu nic. CHciałbym wspomnieć o tym że rano jadłem kanapkę z pomidorem i szczypiorkiem, teraz wieczorem w czasie biegunki zauważyłem w kale właśnie to niestrawione jedzenie, powinno się chyba rozłożyć przez cały dzień? a może się mylę . Ostatnio kupiłem Węgiel w kapsułkach, ale jeszcze próbowałem, pewnie i tak gastrolit będzie lepszy. Podobno bierze się kilka tabletek na raz tego węgla?.  Również włosy znacząco mi się przerzedziły (pewnie przez stres, ale i niekoniecznie może przez jelita..) zacząłem stosować Minoxidil 5% + biotebal + cynk.  Jeśli chodzi o alergie podejrzewałem  że mam  na roztocza kurzu ponieważ przy dywanie takim z długimi włosami była masakra zasnąć w nocy, suchy katar, uczucie zatkanego nosa itp.  Miałem robione testy alergiczne i nic nie wyszło, dziwne.. Mam jeszcze dziwną wydzielinę w gardle którą muszę odkszutać (lekarz powiedział żeby robić inhalacje jakieś i tak się skończyło że dalej nie wiem co to jest, może być jakaś niedoleczona infekcja), Wracając do jelit.. piję wodę każdy dzień bo podobno to jest dobre Może nieszczelne jelita ?,  flory bakteryjna jelit? Stosowanie Probiotyków ?  (lekarz o tym nie wspomniał a ja myślę ze to ważna kwestia). Mam brać jakiś magnez, Jakies witaminy dokładnie? Proszę o pomoc, bo już brakuje mi sił.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Gość Franek napisał:

Tak, nieszczelne jelita. Musisz wypić uszczelniacz do chłodnic samochodowych I po sprawie. 

Niezabłysnąłeś tą odpowiedzią. Autor boryka się powaznym problemem, nie widzę tutaj nic śmiesznego

Odnośnik do komentarza

Zawsze możesz coś brać i jeść produkty wspomagające florę i ułatwiające wypróżnianie. Powinieneś pobudzić perystaltykę jelit. Skoro masz gazy i pochodne to możesz mieć problemy gastryczne. Jeśli nie pomogą medykamenty z apteki to musisz poradzić się lekarza.

Tak. Węgiel możesz brać i zobaczyć czy pomoże. Ale to nie jest rozwiązanie problemu.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...