Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość a...a

Witam. Chciałam zadać pytanie iż od pięciu mies miałam stosunek w dniu owulacji po czym okres wracał regularnie i obficie trwajacy do pięciu dni.( Byłam pewna cykli bezowul) Miałam wątpliwości że mogłabym zajść w ciążę, tym razem bóle menstr pojawiły się kilka dni przed planowana miesiaczka która była tym razem skąpa i trzy dniowa, kilka plam w pierwszy i na drugi dzień a potem lekkie brunatne plamki i na tym koniec. Dzisiaj byłby piąty dzień menstruacji której nie ma ale przy podcieraniu po oddaniu moczu i po stosunku na papierze widzę różowy kolor. Dodam że biorę kilka dni biorę furagine na infekcje dróg moczowych które mam od trzech tyg. Czy ten skąpy okres mogl mieć coś wspólnego z zapaleniem dróg moczowych czy mogło dojść do zapłodnienia. Nie mam innych typowych ciążowych objawów, poza tym że czuję lekki ból podbrzusza jak przy nadchodzącym .okresie. Dziękuję za odpowiedź. Olga 38lat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Janka

Trzeba wykonać beta hcg z krwi. Na przyszłość polecam cyclotester do domu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gruszka96

Częstym problemem jest tokofobia, do której powinniście podchodzić w sposób odpowiedni. Jeśli czujecie, że możecie mieć pewne problemy z przejściem przez ciążę z powodu stresu z tym związanego, to lepiej jak najszybciej wybierzcie się na dobrą terapię. W  https://psychomedic.pl/tokofobia-zaswiadczenie-cesarskiego-ciecia/ możecie dowiedzieć się, jak dobre wsparcie psychologiczne jesteście w stanie w tej materii uzyskać w Psychomedic, więc jak najbardziej powinnyście z tego skorzystać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...