Skocz do zawartości
Forum

Smród z penisa - błagam co robić ?


Gość Krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek

Chodze do szkoły a moim największym problemem jest nieprzyjemny zapach z majtek . Bieliznę staram się zmieniać nawet 3x dziennie , ale nic z tego . Smród z członka  nadal przenika do spodni i czuć taką zgniliznę . Używałem tez wkładek zapachowych i tez nic . Wymieniałem je co pół godziny . Śmierdziały po prostu strasznie. Jakbym gnił od środka . Nigdy tego nie robiłem jakby co , a o czystość w toalecie dbamy . Wiec niemożliwe bym załapał syfa.  Ostatnio , gdy przez długi czas siedziałem w jednym miejscu to pupa mi się zaczęła smiac . Gdy wstałem to krzesło tak śmierdziało , ze sam do siebie poczułem ogromny niesmak . Smród wyleciał mi z dresów a krzesło śmierdziało śledziami . Niektórzy biorą mnie za bezdomnego lub brudasa . Sądząc po tym smrodzie . Z wf się zwolniłem , bo mi dokuczali z powodu tego zapachu z gaci . Wstydzę się stawać obok innych . Izoluje się i nie wychodze z domu . Zamykam się w sobie . Gdyby nie ten smród kupy to by moje życie było dużo lepsze . Nic mi nie pomaga . Nawet dezodorant . 
 

ostatnio jak zostawiłem spodnie na krześle to leciał z nich smród , głównie z krocza 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...