Skocz do zawartości
Forum

Polski system hoduje przestępców, kombinatorów i psychopatów, bo uczciwa praca nie pozwala zarobić na chleb


Gość BógJestZły

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BógJestZły

Jestem załamany. Zaharowuję się, bo dostałem awans w pracy. Stanowisko wyższe, pensja niższa (cięcie kosztów przez koronakryzys i utrata dodatków). Odpowiedzialność mam dyrektorską, obowiązki woła roboczego, a pensję coraz gorszą. Każdy następny przelew to niższe wynagrodzenie. Nie mogę wynegocjować podwyżki, bo wiedzą, że ZAWSZE znajdzie się jakiś frajer, który się na "prestiżowe i odpowiedzialne" stanowisko. Gdy ja złożę wypowiedzenie to mimo, że mieszkam w miejscu objętym najniższym odsetkiem bezrobocia to zawsze znajdzie się 100 frajerów na moje miejsce cholera wie skąd. Co z tego, że zarabiam na inwestowaniu, skoro czuję się niedoceniony w swojej normalnej etatowej pracy i czuję przybicie tym faktem, że jestem tak nisko opłacanym pracownikiem. Chciałbym by wreszcie w tym kraju praca była normalnie wynagradzana. Niestety ludzi się w tym kraju uczy, że nie opłaca się ciężko pracować, tylko kombinować, wyzyskiwać i oszukać innych. Pokazuje się nepotyzm i skorumpowanie polityków. Ludzie uczą się, że droga do dobrobytu wiedzie przez nieetyczne zachowania i produkuje się okropne społeczeństwo, w którym nie da się żyć. Ludzie uczciwie pracujący są wyśmiewani i wykpiwani przez kombinatorów, tak jak ja jestem pewnie wyśmiewany przez znajomych, którzy robią lewe interesy, że siedzę w pracy za grosze i tyram. Dlatego ten system trzeba w końcu zgładzić, bo psuje porządnych ludzi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...