Skocz do zawartości
Forum

Czy Moje ciało dziwnie reaguje po fajkach i marihuanie??


Gość Noslsd

Rekomendowane odpowiedzi

Po marihuanie po bongu dajmy na to po 3, 4 buchach w głowie mi się kręci, momentami film się urywa i nie panuje nad czymś co może być śmieszne np pierdzę bo mam takie gazy a normalnie największe wykręcające brzuch potrafię wstrzymać, jestem uległa, najlepiej zapadłabym w sen, tracę pamięć - ostatnio zapytalam chłopaka gdzie jesteśmy nie byłam pewna w czyim domu, on się dobierał a ja w panikę wpadłam że to obcy facet mnie chce zgwałcić, tragedia!! Zaczęłam prawie płakać bo nie wiedziałam co się dzieje 

 

A po fajkach, czasami wypalę jedna i lekko kręci mi się w głowie, przez kilka minut mam taki stan częściowy prawie bezwład ciała, taki stan jakbym w sen zapadała, jak wypalę powiedzmy w ciągu godziny ze 2,3 fajki to wymiotuję i tylko leżę patrzę nieruchomo w ścianę nic mi się nie chce.. 

Jak to możliwe że inni tyle pala i nic?? Mój chłopak nie pali często a potrafi z 10 buchow wziąć marihuany, paczkę fajek na dzień i nie ma takich objawów... Nie ma różnicy czy jesteśmy na czczo, czy nie, wyspani czy nie, reagujemy inaczej 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...