Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Alelipawyszla

Brutalna prawda o kobietach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mózg
2 minuty temu, Gość Antyzuo007 napisał:

Blackpill opiera się na dziesiątkach, skrupulatnie przeprowadzonych, akademickich badan naukowych z zakresu socjologii, chemii, biologii i innych dziedzin.

Haha tak sobie tłumaczysz bo zostałeś zmanipulowany. Z tysięcy badań które mówią co innego ktoś wybrał 100 które zwykle mają źle wyciągnięte wnioski (są nienaukowe w sensie akademickim) i nadinterpretował ich wyniki. Zacznij parówo myśleć samodzielnie, ucz się a nie ufaj ślepo debilom z neta od blacpilla. Prawda jest taka że gdybyś zainwestował w rozwój miałbyś dobre relacje z kobietami i nie byłbyś taką zgorzkniałą kurwą jaką jesteś uzalającą się i obrażającą nasze matki. To twoja matka jest kurwą - nie moja. Rozumiesz? Twoja stara zapewne żałuje że cię nie wyskrobała.

4 minuty temu, Gość Antyzuo007 napisał:

Laski to wulgaryzm które w dobie tindera

Większość kobiet nie ma tindera jebany idioto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mózg

Zacznij nad sobą pracować zamiast wypisywać tutaj te wysrywy przegrywa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Antyzuo007

Mózg, zawsze wiesz wszystko najlepiej, nie biorąc pod uwagę, że może się mylisz. Samo takie nastawienie pokazuje, że nie jesteś nastawiony na rozwój, tylko masz ograniczające przekonania. Już to pokazuje, że nie jesteś inteligentny. Masz problemy z wyciąganiem wniosków. Skoro co raz więcej mężczyzn ma problemy z kobietami to znaczy, że coś musi być na rzeczy. Ty jednak twierdzisz, że jest inaczej. To dowodzi, że masz problemy z logicznym myśleniem. A skoro tak, to świadczy że masz/miałeś problemy z matematyką, w której logiczne spojrzenie na rozwiązanie problemu jest kluczowe. Stąd wniosek, że całki nie policzysz 🙂

skoro twierdzisz, że teoria blackpill to ściema, nie poznając się z przedstawionymi badaniami to pokazuje, że z góry zakładasz, iż to jest bee bo ....... tam uważam. Sposób twojego podejścia nie ma nic wspólnego z nauką, ani z kimś to określa siebie pasjonatem nauki. Wybiórcze myślenie, to mi się nie podoba więc nie przeczytam, na pewno autorzy nie mają racji.

wejdź na

https://www.wykop.pl/tag/blackpill/

poczytaj wpisy ludi, którzy choć z początku nie uznawali blackpilla, potem zmielili poglądy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mózg
1 minutę temu, Gość Antyzuo007 napisał:

Mózg, zawsze wiesz wszystko najlepiej, nie biorąc pod uwagę, że może się mylisz. Samo takie nastawienie pokazuje, że nie jesteś nastawiony na rozwój, tylko masz ograniczające przekonania. Już to pokazuje, że nie jesteś inteligentny.

Znów piszesz o mnie to co jest idealnym opisem ciebie. Ja ci tylko tłumaczę że nie masz racji a do ciebie to nie trafia bo dałeś się zmanipulować i nie przyjmujesz do wiadomości że możesz się mylić. Nie poszukasz innych badań, nie poczytasz książek tylko bierzesz za pewnik co jakiś cymbał napisał w necie a to świadczy o tym że jesteś debilem. Podajesz przykład tindera a większość kobiet nie ma go zainstalowanego. Nie przyjmujesz żadnego argumentu bo jesteś nieudacznikiem i śmieciem a ten typ tak ma.

3 minuty temu, Gość Antyzuo007 napisał:

Skoro co raz więcej mężczyzn ma problemy z kobietami

To znaczy że coraz więcej jest lamusów wychowanych na takie pizdy jak ty. Kiedyś takich nie było a przez to że żyjemy w nienaturalnym otoczeniu postępuje zniewieścienie i tępota. Zamiast wyciągać wnioski zamykają się w takim światopoglądzie jak ty.

5 minut temu, Gość Antyzuo007 napisał:

To dowodzi, że masz problemy z logicznym myśleniem. A skoro tak, to świadczy że masz/miałeś problemy z matematyką

Wyciągasz jeden błędny wniosek z drugiego. Coś ci się błędnie wydaje i z tego wyciągasz inny błędny wniosek. Miałem same 5 z matematyki więc znów się mylisz. Wszystko co piszesz jest błędne a tobie nie przyjdzie na myśl że możesz nie mieć racji i wydaje ci  się że pozjadałeś wszystkie rozumy a to co piszesz jest tak prymitywne i rażąco głupie że tylko ty jeden myślisz że to prawda a wszyscy pozostali wiedzą że nie. To świadczy o tym że jesteś debilem.

6 minut temu, Gość Antyzuo007 napisał:

Wybiórcze myślenie, to mi się nie podoba więc nie przeczytam, na pewno autorzy nie mają racji.

Jakbyś choć trochę czytał to znałbyś badania i twierdzenia naukowców że jest zupełnie inaczej ale ty to zawężasz do tego co ktoś ci podsunął pod nos. Tak się właśnie manipuluje nieudacznikami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mózg

Zresztą większość mężczyzn nie ma problemów z kobietami (tzn z brakiem zainteresowania bo w związkach wychodzą różne rzeczy, niedopasowanie, wzorce wyniesione z domu) a zawsze była jakaś część która je miała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Antyzuo007

No niestety, ale nie trzeba mieć doktoratu z fizyki by zauważyć jakie kobiety mają próżne podejście.

Załóż proszę fejk konto badoo/tinder ze zdjęciami przystojnego kolesia. Następnie zarejestruj drugie konto i użyj zdjęć średniego z wyglądu faceta. Porównaj powodzenie u lasek obu panów. Myślisz, że w realu jest inaczej? Sądzisz, że laski z portali randkowych mieszkają na księżycu? Nie. Kobiety to prymitywne istoty, które używają gadziego umysłu. Ostatnio byłem na poczcie. Kolejka spora. Mówię "dzień dobry" i ustawiam się na końcu. Kilka stojących przede mną dziewczyn na chwilę spojrzało. I tyle reakcji. Parę minut później wszedł facet około 190, bez czapki (ze zrobioną fryzurą), z zadbanym zarostem. Powiedział "dzień dobry". Te same dziewczyny powiodły spojrzeniami w jego kierunku. Tylko, że czyniły to dłużej niż wtedy gdy na mnie zerkały. Do tego po chwili ponownie się obracały by na niego popatrzeć. To jasno pokazuje, że kobiety lecą o wiele bardziej na wygląd niż faceci.

Co potwierdza badanie naukowe:

https://thetab.com/uk/2016/11/16/women-shallow-men-comes-judging-people-looks-says-research-25773

Wydaje się mi, że Ty oceniasz kobiety przez pryzmat swojej młodości, która miała miejsce dobrych kilkadziesiąt lat temu. Wierz mi, że obecnie laski różnią się mentalnością od tych, które Ty pamiętasz.

Dziewczyny mają co raz wyższe wymagania. I to jest problem społeczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mózg

Nic do ciebie nie trafia. 

2 minuty temu, Gość Antyzuo007 napisał:

Załóż proszę fejk konto badoo/tinder ze zdjęciami przystojnego kolesia. Następnie zarejestruj drugie konto i użyj zdjęć średniego z wyglądu faceta. Porównaj powodzenie u lasek obu panów. Myślisz, że w realu jest inaczej?

Wydaje ci się że odkryłeś Amerykę bo przystojny facet ma łatwiej na portalu który polega na ocenianiu na podstawie zdjęć? To właśnie świadczy o tym że jesteś skrajnym prymitywem z IQ nie wyższym niż 60.

Zawsze tak było i to samo działa w dwie strony tzn ze zdjęciem pięknej laski i przeciętnej i nie trzeba do tego tindera bo wystarczy fb.

4 minuty temu, Gość Antyzuo007 napisał:

Nie. Kobiety to prymitywne istoty, które używają gadziego umysłu

Kolejny bzdet. Gadzi mózg to część mózgu którą mają wszystkie ssaki. Ty też. Odpowiada ona za prymitywne instynkty ale nad nim jest układ limbiczny i kora nowa zwieńczona korą przedczołową. To są kolejne podstawy naukowe których nie znasz a się mądrzysz i nie przyjmujesz do wiadomości że możesz się mylić.

5 minut temu, Gość Antyzuo007 napisał:

Tylko, że czyniły to dłużej niż wtedy gdy na mnie zerkały. Do tego po chwili ponownie się obracały by na niego popatrzeć.

Tak na pewno wszystkie się obracały haha. To pokazuje że masz urojenia ale i tak nie ma w tym nic dziwnego że patrzą na przystojniaka a na brzydala niezbyt. Przecież dokładnie tak samo jest jak wchodzi piękna kobieta a w kolejce są mężczyźni i patrzą na nią a jak jest brzydka to niezbyt. Tylko że mężczyźni patrzą bardziej ostentacyjnie a kobiety starają się nie odwracać głowy i bardziej to ukrywają więc dlatego nie wierzę w to co napisałeś ale jeśli masz zaburzenia psychotyczne to mogło ci się naprawdę wydawać że tak jest.

7 minut temu, Gość Antyzuo007 napisał:

Co potwierdza badanie naukowe:

Problem w tym że ty podajesz wybiórcze badania naukowe które mówią o czymś innym niż wniosek który wyciągasz. To że kobiety wolą przystojnych mężczyzn to akurat wiadomo bez wykonania żadnych badań. Jakbyś nie był przygłupem to zastanawiałbyś się jak zminimalizować ten efekt i zwiększyć swoje szanse ale jesteś nieudacznikiem , przegrywem i śmieciem.

9 minut temu, Gość Antyzuo007 napisał:

Wydaje się mi, że Ty oceniasz kobiety przez pryzmat swojej młodości, która miała miejsce dobrych kilkadziesiąt lat temu. Wierz mi, że obecnie laski różnią się mentalnością od tych, które Ty pamiętasz.

Kolejny bzdet który ci się wydaje. Teraz jestem młody a kilkadziesiąt lat temu nie było mnie na świecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mózg
11 minut temu, Gość Antyzuo007 napisał:

Dziewczyny mają co raz wyższe wymagania. I to jest problem społeczny.

Nie istnieje taki problem społeczny. Wymagania kobiet są jakie były. Kieruje tym dobór naturalny (w tym dobór negatywny polegający na dobieraniu się w pary jednostek wybrakowanych). To jest twój problem z tym że się nie rozwijasz i nie potrafisz wyciągać wniosków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Antyzuo007

Mózgu, a ciekawe czy Ty masz jakąś kobitę 😄 Bo jak mniemam te wulgaryzmy i agresja wynikają z braku sexu, bo choć wyglądem przypominasz klasycznego PrzegryWa to nie chcesz się z tym pogodzić i drążysz pseudonanaukowe tematy by sobie wmówić że jednak masz na kobietę szansę. Zaraz pewnie napiszesz, że masz już laskę ..... taaaaa i dlatego godzinami spędzasz czas na forum gdzie piszą czubki 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zenek

Takie tam kokodżambo dla ciemniaków. W rzeczywistości wymagania kobiet są olbrzymie. Gdyby jeszcze te wszystkie kobiety same coś sobą reprezentowały, ale zwykle to przeciętniary po marketingu i zarządzaniu, które myślą że coś znaczą, bo pokazały tyłek na Instagramie i dostały setki komplementów mówiących “jakie to one cudowne”.

Jeszcze do tych “rozwojowców”, którzy tak gaworzą o pracy nad sobą: jednym z najczęstszych wymagań kobiet jest wzrost, bardzo często mówią one, że jeśli masz poniżej 180 cm (albo nawet 185 cm) wzrostu to nie jesteś facetem. No Panowie, chętnie teraz się dowiem jak mogę “zapracować” na wzrost xDDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mózg
19 minut temu, Gość Antyzuo007 napisał:

Mózgu, a ciekawe czy Ty masz jakąś kobitę 😄

To nie ma nic do rzeczy.

23 minuty temu, Gość Antyzuo007 napisał:

Bo jak mniemam te wulgaryzmy i agresja wynikają z braku sexu, bo choć wyglądem przypominasz klasycznego PrzegryWa to nie chcesz się z tym pogodzić i drążysz pseudonanaukowe tematy by sobie wmówić że jednak masz na kobietę szansę.

Znowu wymyśliłeś jakąś teorię przegrywa opartą na wyciągnięciu z dupy jakichś błędnych przekonań. Wulgaryzmy wynikają z tego że jesteś śmieciem a to co piszesz jest wkurzające. Nie agresja tylko pogarda. To nie mój problem tylko stosunek wobec takiego planktonu jak ty. Po prostu nie nazywam gówna produktem przemiany materii tylko gównem a że odpowiadam komuś takiemu jak ty to stąd wulgaryzmy. To się rozumie samo przez się. Na wygląd nie narzekam bo podobam się wielu dziewczynom.

26 minut temu, Gość Antyzuo007 napisał:

Zaraz pewnie napiszesz, że masz już laskę

To też błędnie przewidziałeś. Niemal w każdym zdaniu nie masz racji. Co za dno.

28 minut temu, Gość Antyzuo007 napisał:

dlatego godzinami spędzasz czas na forum gdzie piszą czubki

Jestem czubkiem ale nie lamusem więc nie będę tego wypierał i zwalał winy na wszystko inne. Wiem że jestem pojebany ale nad tym pracuję a ty się usprawiedliwiasz i zwalasz winę na kobiety. Bo widzisz ja jestem pojebem, ale ty nieudacznikiem i zerem.

27 minut temu, Gość Zenek napisał:

W rzeczywistości wymagania kobiet są olbrzymie.

Tak uważają tylko frajerzy i przegrywy.

28 minut temu, Gość Zenek napisał:

Jeszcze do tych “rozwojowców”, którzy tak gaworzą o pracy nad sobą: jednym z najczęstszych wymagań kobiet jest wzrost, bardzo często mówią one, że jeśli masz poniżej 180 cm (albo nawet 185 cm) wzrostu to nie jesteś facetem. No Panowie, chętnie teraz się dowiem jak mogę “zapracować” na wzrost xDDD

Tak się usprawiedliwia tylko śmieć i przegryw a jak wyjdziesz na ulicę i zaobserwujesz pary to co chwilę znajdziesz kogoś niskiego idącego z dziewczyną za rękę. Wzrost to tylko wymówka podgówna którym jesteś. Wiadomo że wzrost jest ceniony ale nie jest wymogiem koniecznym ani jedynym. Jak ktoś jest wysoki i nic sobą nie reprezentuje to też nie ma powodzenia albo jest w związku z tępą pizdką z instagrama. Widocznie to twój target. Tfu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Antyzuo007

Mózg, jesteś kretynem który żyje w przekonaniu - ja mam rację, inni się mylą. Problem w tym, że jesteś dnem intelektualnym, które myśli sobie, że jest pól bogiem, podczas gdy jesteś nic nieznaczącą mrówką, która myśli że jak uzna, iż 2+1 = 5, to tak jest a inni nie mają racji. Jesteś nic niewartym ścierwem który nie potrafi wyciągać wniosków. Iq 60 o którym tak często piszesz to chyba Ty masz dlatego tak bardzo Cię to boli 🙂 Wyzwiska w kierunku mojej matki, która nie brała udziału w dyskusji pokazują, że jesteś jebanym idiotą. Wciągasz w nasz konflikt osoby postronne, ubliżasz im. Co innego powiedzieć ogólnie - kobiety są głupie, a co innego atak ad personam w kierunku kogoś konkretnego w tym przypadku moja matka.

Jesteś głupią kurwą intelektualną, szmaciskiem bo tak wyzwać kobietę, która tobie nic nie zrobiła, mogą jedynie najgorsze kurwy. A skoro jesteś taką kurwą to żaden rozwój nic tobie nie da. Bo trzeba być najgorszym łajdakiem by tak wyrazić się wprost o jakiejś kobiece która tobie krzywdy żadnej nie zrobiła. To pokazuje, że planktonem o którym tak piszesz, jesteś tylko ty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Antyzuo007

tylko śmieć może się tak podle wyrazić o kobiecie, której nie zna. Jesteś śmieciem i planktonem i chuj ci w dupę jebany skurwielu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mózg
34 minuty temu, Gość Antyzuo007 napisał:

Mózg, jesteś kretynem który żyje w przekonaniu - ja mam rację, inni się mylą

Tak może napisać tylko skrajny kretyn. To znaczy że ty żyjesz w przekonaniu że nie masz racji a inni mogą ją mieć? Dlatego tłuku jebany nie przyjmujesz żadnego argumentu i na każdym kroku jesteś co wpis kontrowany tak że nie potrafisz się odnieść? Dlatego wymyślasz głupoty i wyciągasz z nich jeszcze inne głupie wnioski? Ty kurwa śmieciu jakbyś wyskoczył na solo byłbyś rozjebany jednym strzałem. Jesteś dnem pod każdym względem - niski, brzydki i z IQ poniżej 60. Masz postawę frajera dlatego kobiety cię odrzucają a wszyscy ludzie tobą gardzą i mają cię za nieudacznika.

37 minut temu, Gość Antyzuo007 napisał:

Wyzwiska w kierunku mojej matki, która nie brała udziału w dyskusji

Obraziłeś kurwo jebana wszystkie matki każdej osoby na forum i oprócz tego siostry i babcie. Nie rozumiesz tego bo nie potrafisz wyciągać wniosków i nawet sam nie wiesz co piszesz. Twoja stara jest szmatą, zwykłą ścierą bo wysrała takie podgówno jak ty. Jak ty obrażasz moją matkę to ja obrażam twoją, proste.

39 minut temu, Gość Antyzuo007 napisał:

Co innego powiedzieć ogólnie - kobiety są głupie, a co innego atak ad personam w kierunku kogoś konkretnego w tym przypadku moja matka.

Czyli twoja matka nie jest kobietą? A czym, transem? Chłopem? Urodziła cię przez odbyt? Robaku wszyscy tobą gardzą tylko ja to napisałem wprost. Nie jestem kulturalny i przez takie ścierwa jak ty nigdy nie będę.

40 minut temu, Gość Antyzuo007 napisał:

tak wyrazić się wprost o jakiejś kobiece która tobie krzywdy żadnej nie zrobiła.

Przecież jebana szmato piszesz że każda kobieta to prymitywna krzywdzicielka. Amebo jebana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mózg

I to nie ja obrażam twoją matkę. To co napisałeś to prawda o twojej starej. Stąd twój wzorzec na temat kobiet a sam jesteś na tyle prymitywny że rozciągasz te cechy na wszystkie kobiety. Co, myślisz że tylko ty możesz obrażać a ciebie nie można? Tępy hipokryto nie masz ani jednej zalety. Pod każdym względem jesteś gorzej niż nikim. A badaniami naukowymi to ty sobie gęby nie wycieraj bo twoja chora interpretacja zaczerpnięta od jakichś tanich manipulatorów z zbanowanych na wykopie. Sam nie jesteś w stanie zinterpretować badań i sam na pewno tego nie czytałeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mózg

I co, zrozumiałeś już jak inni odbierają takie twoje pieprzenie na temat kobiet? Dokładnie tak samo jak ktoś obraża bezpośrednio twoją matkę. Dlatego masz już więcej tak nie pisać. No chyba że twierdzisz że to prawda naukowa na jej temat 😄 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...