Skocz do zawartości
Forum

Nie wiem co robic


Gość meh

Rekomendowane odpowiedzi

Hej przychodze tutaj z pytaniem bo nie wiem co juz robic , od kad pamietam rodzice przyczepiali sie o wszytsko wyzywali od debili tlukow ze jestem glupia itd wiec od okolo 4-5 lat mam mysli samobojcze (mam 11 lat) jestem czlowiekiem naprawde bardzo wrazliwym i placze odrazu jak ktos na mnie krzyknie wiec naprawde duzo placze mam mysli samoobojcze caly czas czasami nawet probuje sie okaleczac ale nie wychodzi bo cos musi mi pokrzyzowac plany , placze po nocach , boje sie wychodzic do ludzi , mam niskasamoocene , gdy bylam mala w szkole wyrzucali moje rzeczy do smieci rzeczy znalezionych i zwalali na mnie wszystko do tego nauczycielka ktora byla uwzieta i potrafila krzyczec mi w twarz ze sciagalam gdy dostawalam dobra ocene , nie wiem naprawde co robic boje sie wszystkiego moze mi ktos powiedziec czy mam depresje powinnam prosic rodzicow o psychologa? Bo juz nie wiem . I w dodatku czuje sie naprawde nie potrzebna...

Odnośnik do komentarza

Droga meh, tak potrzebujesz bardzo psychoterapeuty. Poproś rodziców aby z tobą poszli. Nie muszą wchodzić z tobą na terapię, ale masz 11 lat więc musisz na taką terapię iść z osobą opiekunem, rodzicem. To co opisałaś to objawy depresji. Jeżeli już tak jest od długiego czasu to nie zwlekaj. Bardzo dobrze że pytasz o to. Możesz też zadzwonić na 116 111 żeby porozmawiać z psychologiem. Ale tak czy inaczej powinnaś także powiedzieć rodzicom i chodzić na psychoterapię. Jeżeli rodzice nie będą chcieli z tobą pójść to może być to ktokolwiek z rodziny byleby osoba pełnoletnia np babcia, siostra lub brat o ile mają więcej niż 18 lat. Także nie czekaj. W razie co możesz zawsze tutaj napisać. Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...