Skocz do zawartości
Forum

Moim marzeniem jest spędzić z wami weekend w górach. Nie unikniecie tego


Gość BógJestZły

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BógJestZły

Pamiętajcie, że raz się żyje i to jest niepodważalny argument na wszystko. Trzeba się spotkać i wyciągnąć kija z doopy. Jak już będę milionerem (a będę) to nie zapomnę o was. Zaproszę was na chatę na grilla, na szachy, na spacer pójdziemy, wypijemy se herbatkę i posłuchamy se jakiejś fajnej relaksacyjnej muzy. Przenocujecie u mnie w willi, którą rzecz jasna będę miał, bo już widać światełko milionerstwa na horyzoncie, chociaż miliony to też niestety ochłapy w czasach takiej drożyzny. Pojedziemy sobie moją furą, oprowadzę was i pokażę miejsca jakich w życiu nie widzieliście. Machnę wam coś dobrego do jedzenia i będziecie się czuć jak u siebie.

Jesteście moimi dobrymi kumplami i raz się żyje to coś z tego życia trzeba mieć. Może sobie na rowery pojedziemy jak ładna pogoda będzie. Na jezioro popływamy sobie. Dlaczego skoro robię to z moimi znajomymi to z wami nie mogę? Przecież wy jesteście super ludźmi. Oczywiście zapraszam tylko zrównoważonych ludzi jak Laurette, Javiolla, Mózg, Loraine i Agu. Żadnych niezrównoważonych świrów oprócz mnie nie, bo ma być bo boję się, że jakbym np. zaprosił incela to lutnąłby jakiejś kobiecie, a na kobiety nikt ręki nie będzie podnosił u mnie na chacie.

Możecie się opierać, ale to nieuniknione, spotkamy się jeszcze. Liczy się tylko drugi człowiek i bez poznawania ludzi to życie jest zmarnowane.

Więc się spotkamy. Jest tylko jedna kwestia. Mianowicie istnieje ryzyko, że jaśnie szanowny pan psychopata Mateusz Morawiecki ze swoją sitwą po trupach do celu zrobi coś co wyzeruje mnie i wszystkich ludzi, którzy się dorobili z kasy, a wtedy spotkamy się niestety w przytłuku, rynsztoku, albo spróchniałej altanie, a takie ryzyko niestety istnieje, że znów wyzerują tych, którzy się czegoś dopracowali. Psychopata Mateusz Morawiecki ma nie wiem co w głowie i aż się boję co wyniknie z jego chorych akcji.

Już pojawia się narracja, że wzrasta fala zachorowań i trzeba pozamykać te miejsca. Nie żebym kwestionował słuszność ochrony życia i walki z pandemią, tylko, że coś mi się widzi, że Pan Mateusz i ludzie, którzy wydają mu polecenia zza granicy mają jakieś interesy w tym co odpiertalają i mało ma to wspólnego z tym, żeby komuś pomagać.

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość BógJestZły napisał:

Pamiętajcie, że raz się żyje i to jest niepodważalny argument na wszystko. Trzeba się spotkać i wyciągnąć kija z doopy. Jak już będę milionerem (a będę) to nie zapomnę o was. Zaproszę was na chatę na grilla, na szachy, na spacer pójdziemy, wypijemy se herbatkę i posłuchamy se jakiejś fajnej relaksacyjnej muzy. Przenocujecie u mnie w willi, którą rzecz jasna będę miał, bo już widać światełko milionerstwa na horyzoncie, chociaż miliony to też niestety ochłapy w czasach takiej drożyzny. Pojedziemy sobie moją furą, oprowadzę was i pokażę miejsca jakich w życiu nie widzieliście. Machnę wam coś dobrego do jedzenia i będziecie się czuć jak u siebie.

Jesteście moimi dobrymi kumplami i raz się żyje to coś z tego życia trzeba mieć. Może sobie na rowery pojedziemy jak ładna pogoda będzie. Na jezioro popływamy sobie.

Poprawiłeś mi tym humor, tak na sam koniec dnia ??? dzięki BJZ! Dobrej nocy ?

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Gość BógJestZły napisał:

Przecież wy jesteście super ludźmi. Oczywiście zapraszam tylko zrównoważonych ludzi jak Laurette, Javiolla, Mózg, Loraine i Agu

Byś się wstydził, jest jeszcze tyle innych fajnych osób: ka-wa, kasiula, Yonka, Loraine, luukas i pewnie jeszcze są inni których aktualnie nie pamiętam. Ja się nie piszę za bardzo ponieważ ja z pewnością jestem bardziej niezrównoważona niż Ty a że Ty jako jedyny taki możesz być to już konkurencji nie chcę robić.

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.02.2021 o 20:39, Gość BógJestZły napisał:

Możecie się opierać, ale to nieuniknione, spotkamy się jeszcze. Liczy się tylko drugi człowiek i bez poznawania ludzi to życie jest zmarnowane.

A nie masz nas dosyć, i tak sie tutaj spotykamy tutaj niemal codziennie i się dzieje ?

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Gość BógJestZły napisał:

Czemu?

Bo go nie mam ?  Co mi po grillu, herbatce czy muzyce... to mogę sobie sama dać. Przejażdżka furą też mnie nie przyciągnie, bo nie jestem blacharą ?  Jako milioner z dobrym sercem, to byś mi większą przyjemność sprawił choćby małym metrażem mieszkania. 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
Gość BógJestZły
5 godzin temu, Javiolla napisał:

Bo go nie mam ?  Co mi po grillu, herbatce czy muzyce... to mogę sobie sama dać. Przejażdżka furą też mnie nie przyciągnie, bo nie jestem blacharą ?  Jako milioner z dobrym sercem, to byś mi większą przyjemność sprawił choćby małym metrażem mieszkania. 

Na kupowanie mieszkań znajomym to stać w Polsce przy tych chorych cenach nie milionerów, a multimilionerów, a poza tym myślisz, że jesteś pierwsza? Odkąd mam hajsy to każdy tylko "dej i pomóż". Jestem gościnny, ale nie jestem frajerem.

Odnośnik do komentarza
Gość BógJestZły

Ale jeśli mogę ci coś doradzić to weź kredyt. Przy polityce naszego rządu i tak gwałtownej dewaluacji polskiego pieniądza jak weźmiesz teraz 200 koła kredytu to za dwa lata to będzie warte połowę z tego, a za cztery 1/4. Już planują waloryzację pięcset plus i inne chore pomysły. Jak teraz weźmiesz kredyt to za kilka lat twoje raty to będzie śmiech na sali.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość BógJestZły napisał:

le jeśli mogę ci coś doradzić to weź kredyt.

Kiepska rada. Nie mam zdolności kredytowej i za stara jestem ?  Ty jeszcze masz szanse na kredyt, ja już nie.

1 godzinę temu, Gość BógJestZły napisał:

Jestem gościnny, ale nie jestem frajerem.

Cóż... w takim razie nie opłaca mi się jechać ?  Ale doceniam zaproszenie... jakby coś ?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Javiolla napisał:

Bo go nie mam ?  

Jako milioner z dobrym sercem, to byś mi większą przyjemność sprawił choćby małym metrażem mieszkania. 

Javiolla , propozycja dotyczyła zaproszenia do willi BJZ i spędzenie tam nocy -przenocowania ?

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość BógJestZły
W dniu 24.02.2021 o 19:25, laurette napisał:

Javiolla , propozycja dotyczyła zaproszenia do willi BJZ i spędzenie tam nocy -przenocowania ?

Nie nocy tylko cały weekend i nie śmiejcie się, bo serio mówiłem. Musimy się zgadać i ja to przygotuję. Dam wam znać. 

Odnośnik do komentarza
Gość BógJestZły

Możliwe, że w te wakacje już was zaproszę. Każdy dostatnie własny pokój. Tylko Javiolla śpi z laurette. Ja śpię na huśtawce w ogrodzie, więc cała chata dla was. I tak mnie nie okradniecie, bo mój pies by was potem odszukał i dorwał z nożem. 

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Gość BógJestZły napisał:

Możliwe, że w te wakacje już was zaproszę. Każdy dostatnie własny pokój. Tylko Javiolla śpi z laurette. Ja śpię na huśtawce w ogrodzie, więc cała chata dla was. I tak mnie nie okradniecie, bo mój pies by was potem odszukał i dorwał z nożem. 

Ej coś to kantujesz. Najpierw piszesz, że własny pokoj każdy ma dostać...

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

* muszę wiedzieć minimalnie z kim mam do czynienia nim się do Ciebie wybiorę ?

 

A mi się marzy żeby z kobiecą częścią tego forum założyć swoje własne miejsce w necie tego typu.

Nie mogę znieść tego że nie mamy wystarczającej kontroli/ wpływu na ta przestrzeń i się babramy nieraz w jakiejś patologii. 

Nieustannie chodzi mi to po głowie.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Agu napisał:

* muszę wiedzieć minimalnie z kim mam do czynienia nim się do Ciebie wybiorę ?

 

A mi się marzy żeby z kobiecą częścią tego forum założyć swoje własne miejsce w necie tego typu.

Nie mogę znieść tego że nie mamy wystarczającej kontroli/ wpływu na ta przestrzeń i się babramy nieraz w jakiejś patologii. 

Nieustannie chodzi mi to po głowie.

Agu, czy ty masz/miałaś tutaj konto?

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Gość Loraine napisał:

Agu, czy ty masz/miałaś tutaj konto?

Tak - Napisałam  do Ciebie.

 

13 godzin temu, Gość BógJestZły napisał:

. Kilka lat temu wyszedł mi dyskutant, a po kilku latach logik. 

To dwa  dość odległe typy. Byłam ciekawa. 

 

13 godzin temu, Gość BógJestZły napisał:

A Ty kim jesteś?

Kims kto ma dobre intuicje i nie  ma obaw ich wdrażać ?

Odnośnik do komentarza

BJZ, produkujesz tyle wątków, tytuły coraz dłuższe, masz tyle różnych probemów, perypetii, rozkmin... Czy nie lepiej byłoby wszystko ujmować w jednym wątku pt. np. "Problemy BJZ", bo ta ich mnogość przyprawia o zawrót głowy? 

Odnośnik do komentarza
Gość BógJestZły
47 minut temu, Gość ka-wa napisał:

BJZ, produkujesz tyle wątków, tytuły coraz dłuższe, masz tyle różnych probemów, perypetii, rozkmin... Czy nie lepiej byłoby wszystko ujmować w jednym wątku pt. np. "Problemy BJZ", bo ta ich mnogość przyprawia o zawrót głowy? 

Jakie problemy? Zaproszenie was na weekend to problem? Nie widzę tego tak. Poza tym wiele problemów które poruszam są globalne. To jest też wasz problem i powinniście się zainteresować. Tzn to co się dzieje w Polsce. Jednostka nie ma wielkiego wpływu, ale jak już będą ludzie świadomi to zawsze jakiś sukces. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość BógJestZły napisał:

Zaproszenie was na weekend to problem?

To są akurat jaja?

Godzinę temu, Gość BógJestZły napisał:

Poza tym wiele problemów które poruszam są globalne.

Wszystkie przecież możesz poruszać w jednym wątku, swoim wątku. 

To taki mój pomysł, dla uporządkowania forum, jako stali użytkownicy, powinno nam na tym zależeć. 

Dosyć, że ostatnio namnożyło się wątków spamowo-prowokujących, które powinny być ignorowane, żeby nie pączkowały, to Ty na dodatek wyskakujesz z nowym tematem od czapy?Co to ma wspólnego z forum psychologia, nic. 

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Gość BógJestZły napisał:

tylko Javiolla śpi z laurette

Po sugestii Laurette: "propozycja dotyczyła zaproszenia do willi BJZ i spędzenie tam nocy -przenocowania", powyższe słowa źle mi się kojarzą ? Chyba wychodzę z tego wątku, bo teraz już będę mieć głupie skojarzenia ?  Tym bardziej, że to forum psychologiczne, a nie kafejka" o wszystkim i o niczym" ?

Miłego weekendu wszystkim.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...