Skocz do zawartości
Forum

Czy ja go podniecam???


Gość Kato

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sama w sobie?? 

Gdy siedzę obok czy leżę przytulona jego przyjaciel ani drgnie... Natomiast gdy się całujemy czy dotykamy to zawsze mu częściowo staje. Czasami to nawet ma pełna erekcje.. 

W porównaniu do mojego ex który patrzył na mnie z takim zainteresowaniem i pożądaniem, a stał mu na baczność od samego siedzenia obok, nie mógł się powstrzymać żeby mnie nie dotknąć, nie pogładzić. 

Zastanawiam się czy ten obecny jest ze mną z braku laku i myśli o kimś albo podnieca go sam pocałunek np a nie ja. 

 

Odnośnik do komentarza

Wątek powtórzony. Niedawno był niemal w identycznym tonie. Problem wzięty z kosmosu wg mnie. Jeden facet jest nieogarniętym napaleńcem, a drugi stonowanym romantykiem.... jeden liczy tylko na seks i rzuci się na wszystko co się rusza, a drugi czeka na bodziec i napawa się po prostu przebywaniem z dziewczyną. Pytanie więc.... czego oczekuje dziewczyna?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Javiolla napisał:

jeden liczy tylko na seks i rzuci się na wszystko co się rusza, a drugi czeka na bodziec i napawa się po prostu przebywaniem z dziewczyną

Niekoniecznie. Tendencja do tak prostych wytłumaczeń jest bardzo podobna do tendencji do tworzenia sobie problemów na podstawie takich generalizacji.

 

Odnośnik do komentarza

Tak ale może być inaczej np:

- dla byłego dziewczyna była fizycznie ideałem

- były miał więcej testosteronu

- jej obecny facet może mieć problemy z erekcją

- może obecny potrafi panować nad tym odruchem żeby skupić się bardziej na relacji

Także to o co pyta autorka jest naiwnym pytaniem. Nikt jej na to właściwie nie odpowie na forum.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...