Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Prince charming

Czy moje oceny są aż tak okropne ? Proszę o szczere komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Prince charming

Matma - 2

polak - 3

chemia - 2

wos -2

J . Niem - 2

j.ang- 3

geografia - 2 

polski poziom rozszerzony - 2

wf - 5

fizyka - 1/2 ( cały czas poprawiam )

biologia - 3+

Zachowanie : nieodpowiednie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Korepetytorka

Niełók z ciebie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ede222

Głąb kapuściany, ale wiadomo od dawna, że z pustego to i Salomon nie naleje 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Książę
2 minuty temu, Gość Korepetytorka napisał:

Niełók z ciebie

To jakie mam mieć oceny , by były w miarę dobre ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Książę

Jem teraz pizzę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Książę ze Shreka

Idę spać ...

Jutro mam lekcje na 8 rano 

JAK JA MAM WSTAĆ ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Prince charming

Teraz mam lekcje i dostałem 2+
Ubrany jestem w kubraczek 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość PRINCE CHARMING

HIP HIP HIPOPOTAM 

HURRA

lekcje wcześniej skończone ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość PRINCE CHARMING

Teraz jem dwa jogurty z musli 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ede222

Książę, zapier...... do książek, bo wyladujesz pod mostem i nic z Ciebie nie będzie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Książę z bajki
2 godziny temu, Gość Ede222 napisał:

Książę, zapier...... do książek, bo wyladujesz pod mostem i nic z Ciebie nie będzie 

Ja piekny , pachnący i zawsze elegancko ubrany mam wyładować pod mostem ????!! Chyba mnie z innym księciem pomyliłeś 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Książę pijak
Godzinę temu, Gość Książę z bajki napisał:

Ja piekny , pachnący i zawsze elegancko ubrany mam wyładować pod mostem ????!! Chyba mnie z innym księciem pomyliłeś 

JA NIE CHCĘ BYĆ BEZDOMNY I ŚMIERDZĄCY !!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Książę ze shreka

DZISIAJ SIĘ TROCHĘ POUCZYŁEM - Chyba nie będę bezdomny ? Obawiam się tego naprawdę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Książę ze shreka

Teraz mam biologię i jem bagietkę z sałata 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ede222

Bedziesz, będziesz. Nie życzę Ci wielkiej przyszłości. Chyba, że zamieszkasz z mamusią, która utrzyma, podetknie obiadek pod nos i podetrze tyłeczek po kupci. Tak kończą leniwi książęta, którzy stronią od książek i nauki. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Książę z bajki
36 minut temu, Gość Ede222 napisał:

Bedziesz, będziesz. Nie życzę Ci wielkiej przyszłości. Chyba, że zamieszkasz z mamusią, która utrzyma, podetknie obiadek pod nos i podetrze tyłeczek po kupci. Tak kończą leniwi książęta, którzy stronią od książek i nauki. 

Typie , nie będę się powtarzał ...

Zacząłem się trochę więcej uczyć , bo mamusia sama mi powiedziała , ze będę bezdomny i śmierdzący , jeśli nie wezmę się za siebie i nie poprawie tych ocen 

Nie wyobrażam sobie śmierdzieć i spać po klatkach oraz chodzić brudny 

Poki co ode mnie nie śmierdzi 

Ale mnie wystraszyłeś 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ede222

Póki co...

Znając takich typów w stylu ,,nauka jest be, od książek spiertalam na drugą stronę ulicy" i tak marnie skończysz. Zapał się skończy najdalej po paru dniach. 

Póki co od Ciebie nie śmierdzi..... Aha, czyli niedlugo zacznie. No, chyba że mamunia będzie pilnowala i goniła pod prysznic albo jeszcze lepiej: będzie synusia swojego myła gąbeczką po całym ciele, żeby nie śmierdolił. Oczywiście wloski są najważniejsze, bo tam się mogą wszy zalęgnąć i będziesz małym wszakiem.  Bo na ulicy w kartonie po telewizorze to wszystko jedno, jak wyglądasz. I tak każdy będzie na Ciebie pluł. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Książę z bajki

A od ciebie jak pachnie ? Ostatnio w żabce jakaś stara baba powiedziała mi grzecznie , ze pachnę jak kobieta i wyglądam jak gej ... Często to słyszę i jakoś żyję , wiec mnie nie pouczaj , bo jak ci dupsko pasem zleję to nie będziesz mógł na pupie usiedzieć przez rok . Mamusia dba bym miał najfajniejsze ciuchy i pięknie pachniał . Włoski mam zawsze idealnie ułożone i umyte wiec skad te wszy miałyby sie wziąć ?  Chodze tez do kosmetyczki prawie codziennie a kupę sam sprzątam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Piekny książę
54 minuty temu, Gość Ede222 napisał:

Póki co...

Znając takich typów w stylu ,,nauka jest be, od książek spiertalam na drugą stronę ulicy" i tak marnie skończysz. Zapał się skończy najdalej po paru dniach. 

Póki co od Ciebie nie śmierdzi..... Aha, czyli niedlugo zacznie. No, chyba że mamunia będzie pilnowala i goniła pod prysznic albo jeszcze lepiej: będzie synusia swojego myła gąbeczką po całym ciele, żeby nie śmierdolił. Oczywiście wloski są najważniejsze, bo tam się mogą wszy zalęgnąć i będziesz małym wszakiem.  Bo na ulicy w kartonie po telewizorze to wszystko jedno, jak wyglądasz. I tak każdy będzie na Ciebie pluł. 

A jak będę już bezdomny to będę mógł się u ciebie chociaż na tydzień zatrzymać i przejąć chatę ? Dorobimy klucze ?

Ja bym dorobił 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ede222

Nie. Jak sama nazwa wskazuje: bezdomny to bezdomny, bez domu/mieszkania. Ale nie martw się, masz wiele opcji: dworzec, most, ulica w centrum miasta albo jakaś nora w lesie. Dasz radę, mały wszaczku i nieuku 👍

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Książę z bajki
17 minut temu, Gość Ede222 napisał:

Nie. Jak sama nazwa wskazuje: bezdomny to bezdomny, bez domu/mieszkania. Ale nie martw się, masz wiele opcji: dworzec, most, ulica w centrum miasta albo jakaś nora w lesie. Dasz radę, mały wszaczku i nieuku 👍

Zawsze mogę się umyć na basenie lub spać na klatce schodowej . Znam wiele bloków i wieżowców bez domofonów , wiele przejść podziemnych i zadaszeń . Póki co pięknie pachnę , chodze do kosmetyczki , mam super ciuchy , mamusia piecze mi babeczki i czesze włoski 

jestem jej księciem ze shreka i sama pilnuje by żaden kosmyk włosów mi nie wystawał 

Szczeke mam mocno zaznaczoną a pokój duży. Ale klucze dorobimy i będę SE wchodził ci do domu 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ede222

To Super, że mamcia dba o Ciebie. Niech jeszcze za Ciebie się uczy. 

Ja to Cię mogę ew kopnąć w dupe albo - w ostateczności- załatwić karton, na tyle duży, żebyś cały wlazł. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Śliczny książę
4 minuty temu, Gość Ede222 napisał:

To Super, że mamcia dba o Ciebie. Niech jeszcze za Ciebie się uczy. 

Ja to Cię mogę ew kopnąć w dupe albo - w ostateczności- załatwić karton, na tyle duży, żebyś cały wlazł. 

Mam 185 cm , wiec do małego nie wejdę ...Za rok będę miał 20 lat , przyznam się ze jeden rok szkolny powtarzałem . Fajnie by było , jakby mamusia pisała za mnie klasówki i rozprawki yhhhhhh ..

Ale klucze dorobimy póki co 

Chyba chodziłes ze mną do szkoły .... Widywałem cię na przerwach i chowałem się przed tobą w kiblu bo mnie chciałeś udusić 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ede222

19 lat!? To ty jeszcze dziecko jesteś. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Piekny książę
Teraz, Gość Ede222 napisał:

19 lat!? To ty jeszcze dziecko jesteś. 

Powinienem być już na studiach a musze jeszcze siedzieć w szkole ... Dzieckiem to byłem 15 lat temu ... Mamusia tez mi wtedy włoski układała i ubierała jak małego księcia 

nie pozwoli nigdy na to , żebym był bezdomny 

bedzie o mnie dbać i czesać , ubierać , malować 

wiec nie gadaj głupot 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...