Skocz do zawartości
Forum

Gość m...0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od 1.5 roku stosuje regularnie tanletki antykoncepcyjne Atywia. Zrobilam 7 dniowa przerwe i zaczęłam nowy blister o godiznie 10 tak jak zawsze, w ten sam dzien wspolzylam z chlopakiem ktory dodatkowo zabezpieczal sie prezerwatywą, nie pękła, do wytrysku doszlo na zewnatrz, jednak wczesniej piescilismy sie oralnie i na praciu znajdywal sie preejakulat, przeklnelam go z herbatą jednak pozniej calowalam sie z chlopakiem i piescil mnie oralnie. Zaczęłam od poprzedniego cyklu obserwować śluz, jednakże w ten dzień tefo nie zrobilam, czy moge sie martwic o mozliwa ciążę? Zaznaczę ze 2 dni po stosunku pobolewaly mnie piersi i podbrzusze jednak nie wiem czy to działanie tabletek , stresu czy moglo dojsc do zapłodnienia. Czy mam sie o co martwic?

Odnośnik do komentarza

Polecam metody naturalne zapobiegania ciąży. Ja korzystam z termometru owulacyjnego MySense i nie ma mowy o tym, by coś poszło nie tak. Mierzę temperaturę regularnie, w aplikacji w tel wpisuję info o śluzie, stresie, lekach itd. Wylicza mi dokładnie kiedy będzie owulacja, ja jestem zadowolona

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.02.2021 o 01:06, Gość Małgosia napisał:

Ne masz się o co martwić. Tak to każda by co chwilę w ciąży była. Możesz dla spokoju kontrolować dni płodne np. na testerze owulacyjnym na ślinę

Tylko ze podczas stosowania antykoncepcji hormonalnej (tabletki) owulacja w teorii nie występuje, jest hamowana, chyba ze zapomni się tabletki, wiec o dniach plodnych nie ma tu mowy. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...