Skocz do zawartości
Forum

Krem


Gość kinnn

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie do tej pory się tym nie interesowałam, ale jak patrzę na swoją twarz to czuję, że chyba trzeba myśleć o jakichś kosmetykach, które będą ograniczać oznaki starzenia się skóry. Jeśli macie coś sprawdzonego na tym polu i możecie się podzielić to będę wdzięczna.

Odnośnik do komentarza
Gość masrta55

Oferta jeśli chodzi o ofertę firmy www.janda.pl to kosmetyki, kremy w Polsce produkowane z przebadaną bardzo dokładnie formułą więc możesz liczyć na ich dobrą jakość. Wydaje mi się, że przy tym jaki skład mają te produkty to firma też zadbała o zachowanie atrakcyjnej ceny tych kosmetyków więc za to dla nich również plus.

Odnośnik do komentarza

Krem nawilżający – marchewkowy jest bardzo fajny https://kosmetykijolanta.pl/3-kremy. Akurat 50 ml to mi wystarczy na kilka miesięcy spokojnie, właśnie ze względu na specyficzną konsystencję. Wystarczy naniesienie niewielkiej ilości kremu, żeby uzyskać zadowalający wynik. Po drugie fajnie pachnie i w ogóle mnie nie podrażnia. Uzupełniam jeszcze innymi kosmetykami naturalnymi, ale tutaj mam pewność, że ręcznie robione, dlatego zostawiam kontakt.


 

Odnośnik do komentarza

Zasadniczo znalezienie dobrych kosmetyków nie jest proste, ale po tym jak trafiłam do sklepu

www.tiande.net.pl chętnie wracam, bo mimo że to kosmetyki z daleka to faktycznie są naturalne w

swoim składzie i bardzo delikatne. Chętnie stosuje i dlatego jak coś nowego u nich się pojawia to

również chętnie zamawiam.

 

Odnośnik do komentarza

Można powiedzieć, że nano srebrem tworzysz na twarzy barierę przed drobnoustrojami, a to już naprawdę wartościowe założenie, coś na granicy osiągnięć z medycyny estetycznej. Dochodzi do tego ochrona przed ciepłem, złą klimatyzacją. Ogólnie obrzęki się zmniejszają na twarzy. Z tego powodu używam https://proaktiv.pl/s/9-26-0-KREM-Z-NANOSREBREM—KWASEM-HIALURONOWYM-I--EKSTRAKTEM-Z-ALG-50-ml.html, a tam przed wyborem kremu możesz sobie spokojnie poczytać o właściwościach każdego składnika i to w dość rozbudowany sposób. Właśnie lubię robić takie zakupy, bo już wcześniej wiem, że uczciwe podejście, poza tym nano srebro pochodzi od bezpośredniego, najwyżej ocenianego w tej branży producenta.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...