Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 18 lat. Od zawsze moje miesiączki były bardzo obfite ze skrzepami a teraz od grudnia mam bardzo skąpe plamienia. W styczniu tylko jeden dzień miałam dość obfity a potem znów plamienia. Każda miesiączka teraz rozpoczyna się od śluzu z krwią i tak pozostaje. Krew jest raczej bardzo jasna, iskrawa a zawsze miałam ciemna. Pod koniec miesiączki miałam brązowy śluz. Bóle menstruacyjne mam również inne. Z chłopakiem współżyłam na początku grudnia i w środku grudnia. Później były tylko pettingi. Myślałam, że jestem w ciąży ponieważ na piersiach i brodawkach mam żyły, bardziej brązowe i powiększone. Bolą mnie też jajniki od czasu do czasu i chyba mam lekko większe podbrzusze. W sylwestra tak bolały mnie jajniki, że płakałam przed dwie godziny. Testy ciążowe różnych firm robiłam i wychodziły negatywne, chodź raz wyszła blada kreska to poszłam na bete i wyniosła <1.10mlU/ml. Teraz jak robię testy ciążowe to też wychodza chyba negatywnie chodź moim zdaniem widać cień cienia kreseczki drugiej. Na becie byłam 13 i 29 stycznia oraz 11 lutego i wyszła taka sama <1.10mlU/ml. Czy mam nadal martwić się ciąża?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...