Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość a...a

Współżyłam z chłopakiem miesiąc temu, raz przez około minutę było to bez prezerwatywy. Miałam wtedy dni płodne, ale tak jak mówię trwało to chwile(wiem ze w ejakulacie są plemniki) miesiączka spóźniła mi się 4 dni i była dosyć dziwna, nie było to plamienie ale była barzisej skapa niż zwykle i nie było w niej skrzepów ani śluzu. Ani przed miesiączka ani teraz po nie mam wogole śluzu. Czuje ze ciagle mi się chce siku. Wykonałam dwa testy, jeden 3 dni przed „miesiączka” drugi w przedostatni dzień „miesiączki” oba negatywne. Byłam na kontrolnej wizycie u gin jednak bez usg, tylko badanie zwykle. Piersi nie są nabrzmiałe ani nie bola ale nie jestem pewna czy otoczki wokół sutków nie sa ciemniejsze. Czy mam się czym martwić czy to już paranoja ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość doris

Monitoruj cykle na termometrze owulacyjnym, mi pomaga i nie jestem zestresowana co miesiąc, czy dostanę okres

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość emilia

Wejdź sobie na stronkę Naturalna Płodność. Ja takich informacji zawsze tam szukam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...