Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość n...a

Witam, od 3 miesięcy zażywam tabletki antykoncepcyjne, 1 miesiąc był dla mnie koszmarem przez straszne bóle brzucha,bóle piersi, jajników, głowy i tym podobne, nie obyło się ani jednego dnia bez tabletek przeciwbólowych . 2 miesiąc bóle z dnia na dzień ustały i nic mi nie dolegało, przy ostatniej tabletce opakowania zorientowałam się ze nie zakupiłam tabletek na następny miesiąc i nie mogłam dostać ich w żadnej aptece, a wiec byłam zmuszona do nie zażycia 1 tabletki nowego opakowania. Już w nocy odczuwałam straszne bóle niepozwalające mi zasnąć. Po 17 godzinach wzięłam tabletkę. Od tego momentu pobolewają mnie jajniki. Nie jest to mocny ból, raczej kłócie trwające pare sekund. Dodam ze 4 dni przed zapomnieniem tabletki uprawiałam seks bez zabezpieczenia, lecz w połowie przerwaliśmy i dokończyliśmy w inny sposób. Oto moje pytanie, czym bóle mogą być spowodowane? pojawiają się rzadko również bóle piersi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Hanna

Poczytaj na Naturalna Płodność, ja tam znalazłam nie raz pomoc w takich sprawach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość isia

Najlepiej jak poza tabletkami jest jeszcze zabezpieczenie mechaniczne. Ja korzystam z diafragmy caya

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...