Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość k...8

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych

Rekomendowane odpowiedzi

Gość k...8

Witam. Dzisiaj zauważyłam u siebie brązowa wydzielinę z pochwy. Nie jestem pewna czego może być to skutkiem. Biorę tabletki antykoncepcyjne Madinette. Od miesiąca ostatnie zaczęłam nowe opakowanie i 2 tygodnia (15 lutego - poniedziałek) pominęłam jedną. Do tego gdy uprawiałam stosunek z partnerem wczoraj (19 lutego) bolało mnie i myślę że partner mógł trochę mnie podrażnić. Czym może być to spowodowane? A drugie pytanie brzy czy tabletki mogą nie działać? Mam wydzielinę z pochwy przezroczysta i wodnistą ale ani trochę rozciągliwą. Nie wiem czy powinnam zrezygnować ze współżycia na jakiś czas bo bardzo martwi mnią mnie te upławy plus ta wydzielina która przypomina płodną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...