Skocz do zawartości
Forum

Chcę wykrzyczeć prawdę o relacjach z kobietami


Gość wscieklyradosny

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wscieklyradosny

Co raz trudniej w relacjach z dziewczynami. Po prostu sobie nie radzę bo dziewczyny mają za wysokie wymagania.
I nie, nie w tym rzecz, że - z wyglądem przeciętniaka oczekuję super zadbaną laskę, z tyłkiem jak u modelki, piękną twarzą.

Serio, nie mam wysokich wymagań w kwestii wyglądu. Problem w tym, że przeciętna  chce mieć umięśnionego, zadbanego, kolesia, z gustem, fajną fryzurą, męską posturą, ładnym ciałem.

I to nie, że wymyślam bo problem został poruszony już w innym wątku - wiadomości na portalach randkowych

Jedna z dziewczyn napisała, że nie ważne co się pisze, lecz kto to robi. Czyli wniosek że kobiety zwracają uwagę wyłącznie na atrakcyjnych mężczyzn, nawet jeśli same są z wyglądu średnie.

Kiedyś na ulicy można było spotkać sporo par, w których niezbyt atrakcyjny facet szedł za rękę z ładną dziewczyną. Teraz takich par się nie spotyka. Za to w odwrotną stronę, gdzie to kobieta wyraźnie odbiega wizualnie od faceta, jest co raz więcej. W internecie jeszcze 5 lat temu szło przeczytać posty typu: znam faceta, niezbyt atrakcyjny a ma kobietę i to piękną, oraz : najbardziej zależy mi by z facetem się dobrze dogadywać, znaleźć wspólny język, wygląd to dalszy plan. A teraz pełno postów: wygląd mężczyzny jest ważny, musi się mi podobać, bez dobrego wyglądu nie ma chemii, facet musi się mi podobać

Kobiety stawiają poprzeczkę co raz wyżej. A jest to spowodowane tinderem i innym badziewiem, na którym dziewczyny otrzymują tonę atencji przez co wydaje im się że należy im się prawo do przebierania. Tylko, że jest to iluzja.

Odnośnik do komentarza

Kolejny niedostosowany nieszczęśnik tęskniący za czasami, gdy kobiety nie miały żadnych praw.

4 godziny temu, Gość wscieklyradosny napisał:

Kiedyś na ulicy można było spotkać sporo par, w których niezbyt atrakcyjny facet szedł za rękę z ładną dziewczyną. Teraz takich par się nie spotyka. Za to w odwrotną stronę, gdzie to kobieta wyraźnie odbiega wizualnie od faceta, jest co raz więcej. W internecie jeszcze 5 lat temu szło przeczytać posty typu: znam faceta, niezbyt atrakcyjny a ma kobietę i to piękną,

Skoro było tak jak piszesz, to chyba czas, żeby kobiety zrekompensowały sobie ten niesprawiedliwy okres. Każdy ma prawo mieć wymagania, co jeszcze nie oznacza, że mu się spełni.

4 godziny temu, Gość wscieklyradosny napisał:

A teraz pełno postów: wygląd mężczyzny jest ważny, musi się mi podobać, bez dobrego wyglądu nie ma chemii, facet musi się mi podobać

Kobiety stawiają poprzeczkę co raz wyżej.

A dlaczego miałyby ją obniżać? Facet też szuka sobie takiej, która mu się podoba, tzw chemia działa w obydwie strony, więc te wymagające często musza spuścić z tonu.

4 godziny temu, Gość wscieklyradosny napisał:

A jest to spowodowane tinderem i innym badziewiem, na którym dziewczyny otrzymują tonę atencji przez co wydaje im się że należy im się prawo do przebierania. Tylko, że jest to iluzja.

Jeżeli jedynym miejscem, gdzie szukasz dziewczyny jest tinder, to wypada Ci tylko współczuć. Nikt poważny nie szuka na tinderze męża, czy żony, tylko okazji do szybkiego zaliczenia. Jeśli wiesz, że to iluzja, to czemu jej ulegasz i biadolisz? Jeśli szukasz szczęścia wśród klasycznych pustaków, to nie dziw się, że zostajesz potraktowany z buta. 

Nie oszukujmy się, te same zasady dotyczą nieatrakcyjnych z wyglądu kobiet, które szukają szczęścia i miłości na tego typu portalach.

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Yonka1717 napisał:

Kolejny niedostosowany nieszczęśnik tęskniący za czasami, gdy kobiety nie miały żadnych praw.

Skoro było tak jak piszesz, to chyba czas, żeby kobiety zrekompensowały sobie ten niesprawiedliwy okres. Każdy ma prawo mieć wymagania, co jeszcze nie oznacza, że mu się spełni.

A dlaczego miałyby ją obniżać? Facet też szuka sobie takiej, która mu się podoba, tzw chemia działa w obydwie strony, więc te wymagające często musza spuścić z tonu.

Jeżeli jedynym miejscem, gdzie szukasz dziewczyny jest tinder, to wypada Ci tylko współczuć. Nikt poważny nie szuka na tinderze męża, czy żony, tylko okazji do szybkiego zaliczenia. Jeśli wiesz, że to iluzja, to czemu jej ulegasz i biadolisz? Jeśli szukasz szczęścia wśród klasycznych pustaków, to nie dziw się, że zostajesz potraktowany z buta. 

Nie oszukujmy się, te same zasady dotyczą nieatrakcyjnych z wyglądu kobiet, które szukają szczęścia i miłości na tego typu portalach.

 

Dziewczyno co Ty piszesz za głupoty. Autorowi chodziło, że przeciętny facet jest odrzucany przez przeciętne dziewczyny. Widzisz różnicę? I to jest tak że laskom się coś w głowach poprzewracało. Same przeciętne szukają tylko przystojnych. Koleś, który jest przeciętny chce normalnej średniej z wyglądu dziewczyny, ale one interesują się tylko przystojnymi. Dlaczego tak wielu średnich kolesi ma problemy? Bo laski mają za wielkie wymagania. Poza tym średnie z wyglądu laski wkręcają sobie że są ładne, a kolesi postrzegają gorzej niż są. Zaniżają ocenę facetów.

Odnośnik do komentarza

Kolejny biadolący, który dobór partnerów postrzega tylko przez wygląd zewnętrzny.

2 godziny temu, Gość okujana napisał:

Dziewczyno co Ty piszesz za głupoty. Autorowi chodziło, że przeciętny facet jest odrzucany przez przeciętne dziewczyny. Widzisz różnicę?

Nie zgadzam się z ą teorią, która jest powielana przez zakompleksionych facecików, którzy mają niewiele do zaoferowania, a swój brak powodzenia zrzucają na wredne, roszczeniowe kobiety i swój mało atrakcyjny wygląd. To może niech ten przeciętny facet celuje w te poniżej przeciętnej, jeśli już o wyglądzie mowa i jeśli absolutnie wierzą w swoją teorię.

2 godziny temu, Gość okujana napisał:

I to jest tak że laskom się coś w głowach poprzewracało.

To ich sprawa i problem. Uważam, że sami biadolący z tego powodu też mają nieźle przewrócone w głowie, więc niech każdy zajmie się sobą i swoją poprzewracaną głową ?.

2 godziny temu, Gość okujana napisał:

Same przeciętne szukają tylko przystojnych.

Niech szukają, mają prawo, co nie oznacza jeszcze, że znajdą. 

2 godziny temu, Gość okujana napisał:

Koleś, który jest przeciętny chce normalnej średniej z wyglądu dziewczyny, ale one interesują się tylko przystojnymi.

J.w. niech taki koleś obniży wymagania i celuje tam, gdzie ma szansę. O co Wasze pretensje? Każdy ma prawo do własnych zainteresowań i gustu. Trudno oprzeć się wrażeniu, że tzw incele chcieliby wprowadzić w życie ustawę, która odebrałaby kobietom możliwość wyboru partnera, a im samym przyznała prawo do brania tej, która im się podoba, nawet wbrew jej woli. Ot tak z przydziału i przymusu. 

2 godziny temu, Gość okujana napisał:

Dlaczego tak wielu średnich kolesi ma problemy?

...bo nie są średni, tylko totalnie denni.

2 godziny temu, Gość okujana napisał:

Bo laski mają za wielkie wymagania. Poza tym średnie z wyglądu laski wkręcają sobie że są ładne, a kolesi postrzegają gorzej niż są.

Jeszcze raz: bo mogą! Kto im zabroni? Żałosne jest postrzeganie człowieka tylko i wyłącznie przez wygląd zewnętrzny. Dotyczy to zarówno kobiet i mężczyzn. Cały problem bezustannie wałkowany na tym forum przez takich jak autor, dotyczy grupy ludzi (kobiet i mężczyzn) zafiksowanych tylko i wyłącznie na wyglądzie, szukających szczęścia w necie. W realu zamkniętych w swojej skorupie, od dawna samotnych z przyczyn zupełnie innych niż wygląd (panowie), lub przekonanych o własnej atrakcyjności (kobiety), tymczasem prawdziwe życie, to nie polowanie na partnera ze zdjęcia.

2 godziny temu, Gość okujana napisał:

Zaniżają ocenę facetów.

Nie muszą, Ci biadolący na kobiety, które ich nie chcą, już na starcie mają zaniżoną samoocenę.

Edytowane przez Yonka1717
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Gość wscieklyradosny napisał:

Co raz trudniej w relacjach z dziewczynami. Po prostu sobie nie radzę bo dziewczyny mają za wysokie wymagania

Nie, nie trudniej. Tak samo zawsze i nie są to za wysokie wymagania tylko tak to sobie tłumaczysz zamiast coś zmienić.

8 godzin temu, Gość wscieklyradosny napisał:

Problem w tym, że przeciętna  chce mieć umięśnionego, zadbanego, kolesia, z gustem, fajną fryzurą, męską posturą, ładnym ciałem.

Nie masz pojęcia o tym czego chcą kobiety a zwłaszcza tak klasyfikowane jak "bo przeciętna chce" jak przeciętnych kobiet jest większość populacji i mają one przeróżne wymagania. Tobie wydaje się że coś wiesz a jesteś prymitywny i chory umysłowo i dorabiasz sobie wersje

 

8 godzin temu, Gość wscieklyradosny napisał:

Jedna z dziewczyn napisała, że nie ważne co się pisze, lecz kto to robi. Czyli wniosek że kobiety zwracają uwagę wyłącznie na atrakcyjnych mężczyzn, nawet jeśli same są z wyglądu średnie.

 

Ta wniosek na podstawie jednej z dziewczyn z jakiegoś portalu czyli że kobiety coś tam robią haha no co za prymityw.

Odnośnik do komentarza
Gość Książę z bajki
2 minuty temu, Gość mózg napisał:

Nie, nie trudniej. Tak samo zawsze i nie są to za wysokie wymagania tylko tak to sobie tłumaczysz zamiast coś zmienić.

Nie masz pojęcia o tym czego chcą kobiety a zwłaszcza tak klasyfikowane jak "bo przeciętna chce" jak przeciętnych kobiet jest większość populacji i mają one przeróżne wymagania. Tobie wydaje się że coś wiesz a jesteś prymitywny i chory umysłowo i dorabiasz sobie wersje

 

Ta wniosek na podstawie jednej z dziewczyn z jakiegoś portalu czyli że kobiety coś tam robią haha no co za prymityw.

A ty co ?

do spania won 

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Yonka1717 napisał:

...bo nie są średni, tylko totalnie denni.

 

Dokładnie. Średni nie mają problemu ze znalezieniem średnich lub ładnych dziewczyn albo i brzydkich bo średnich ludzi jest najwięcej i jak się ich obserwuje to jest większy rozrzut cech. Ogólnie wkurza mnie takie formułowanie ogólnych teorii z tego że ktoś ma problem ze sobą.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Yonka1717 napisał:

Kolejny biadolący, który dobór partnerów postrzega tylko przez wygląd zewnętrzny.

Nie zgadzam się z ą teorią, która jest powielana przez zakompleksionych facecików, którzy mają niewiele do zaoferowania, a swój brak powodzenia zrzucają na wredne, roszczeniowe kobiety i swój mało atrakcyjny wygląd. To może niech ten przeciętny facet celuje w te poniżej przeciętnej, jeśli już o wyglądzie mowa i jeśli absolutnie wierzą w swoją teorię.

To ich sprawa i problem. Uważam, że sami biadolący z tego powodu też mają nieźle przewrócone w głowie, więc niech każdy zajmie się sobą i swoją poprzewracaną głową ?.

Niech szukają, mają prawo, co nie oznacza jeszcze, że znajdą. 

J.w. niech taki koleś obniży wymagania i celuje tam, gdzie ma szansę. O co Wasze pretensje? Każdy ma prawo do własnych zainteresowań i gustu. Trudno oprzeć się wrażeniu, że tzw incele chcieliby wprowadzić w życie ustawę, która odebrałaby kobietom możliwość wyboru partnera, a im samym przyznała prawo do brania tej, która im się podoba, nawet wbrew jej woli. Ot tak z przydziału i przymusu. 

...bo nie są średni, tylko totalnie denni.

Jeszcze raz: bo mogą! Kto im zabroni? Żałosne jest postrzeganie człowieka tylko i wyłącznie przez wygląd zewnętrzny. Dotyczy to zarówno kobiet i mężczyzn. Cały problem bezustannie wałkowany na tym forum przez takich jak autor, dotyczy grupy ludzi (kobiet i mężczyzn) zafiksowanych tylko i wyłącznie na wyglądzie, szukających szczęścia w necie. W realu zamkniętych w swojej skorupie, od dawna samotnych z przyczyn zupełnie innych niż wygląd (panowie), lub przekonanych o własnej atrakcyjności (kobiety), tymczasem prawdziwe życie, to nie polowanie na partnera ze zdjęcia.

Nie muszą, Ci biadolący na kobiety, które ich nie chcą, już na starcie mają zaniżoną samoocenę.

18 godzin temu, Yonka1717 napisał:

Kolejny niedostosowany nieszczęśnik tęskniący za czasami, gdy kobiety nie miały żadnych praw.

Skoro było tak jak piszesz, to chyba czas, żeby kobiety zrekompensowały sobie ten niesprawiedliwy okres. Każdy ma prawo mieć wymagania, co jeszcze nie oznacza, że mu się spełni.

A dlaczego miałyby ją obniżać? Facet też szuka sobie takiej, która mu się podoba, tzw chemia działa w obydwie strony, więc te wymagające często musza spuścić z tonu.

Jeżeli jedynym miejscem, gdzie szukasz dziewczyny jest tinder, to wypada Ci tylko współczuć. Nikt poważny nie szuka na tinderze męża, czy żony, tylko okazji do szybkiego zaliczenia. Jeśli wiesz, że to iluzja, to czemu jej ulegasz i biadolisz? Jeśli szukasz szczęścia wśród klasycznych pustaków, to nie dziw się, że zostajesz potraktowany z buta. 

Nie oszukujmy się, te same zasady dotyczą nieatrakcyjnych z wyglądu kobiet, które szukają szczęścia i miłości na tego typu portalach.

 

Ale dlaczego faceci z wyglądu przeciętni są oceniani jak nieatrakcyjni, a średnie dziewczyny postrzegają siebie za atrakcyjniejsze niż są?

 

Dlaczego radzisz przeciętnym facetom celować w kobiety poniżej średniej, skoro oni są zainteresowani kobietami na swoim poziomie atrakcyjności? Dlaczego oni mają zaniżać wymagania, a dziewczyny zawyżać? Dlaczego Twoim zdaniem kobieta poniżej średniego wyglądu ma umawiać się z przeciętnymi facetami, czyli ma mieć dostęp do atrakcyjniejszych od niej partnerów? W obecnych czasach wygląd to 90% sukcesu. Kiedyś sporo czytałem postów typu "z początku mój chłopak się mi nie podobał, ale kiedy rozmawialiśmy oczarował mnie". Teraz takich postów nie znajduję, za to pełno "jeśli facet mi się nie podoba fizycznie to nie ma chemii, facet musi mi się podobać sam dobry charakter to za mało" To jasno pokazuje, że kobiety mająwiększe wymagania. Poza tym przeprowowadziłem badania na badoo/tinder. Wstawiając zdjęcia kolesia 8/10 odzywały się dziewczyny takie do 7/10. Co ciekawe każda twierdziła, że facet jest przeciętny z wyglądu, a same są bardzo atrakcyjne.

To dowodzi, że kobiety zaniżają ocenę wyglądu mężczyzn, a swoją zawyżają. Taka 6 myśli że jest 8, a faceta 8 odbiera za 6. To co ma powiedzieć facet, który jest 5 lub 6? Jest średni ale w oczach pań uchodzi za nieatrakcyjnego.

Dodajmy, iż facet bez siłowni nie ma atrakcyjnej sylwetki, a kobiet nie trenując, ale będąc w miarę szczupła już ma fajną sylwetkę. Więc na starcie kobiety mają łatwiej.

 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gość opisanu napisał:

Ale dlaczego faceci z wyglądu przeciętni są oceniani jak nieatrakcyjni, a średnie dziewczyny postrzegają siebie za atrakcyjniejsze niż są?

 

A ten dalej swoje. Po co w ogóle cytowałeś moje wypowiedzi, jeśli nie wyciągnąłeś z nich żadnych wniosków?

Przestań z maniackim uporem powtarzać w kółko dlaczego i dlaczego zaniżają, zawyżają, oceniać ludzi w/g jakiejś idiotycznej skali. Nie dostrzegasz absurdu w swoich oczekiwaniach, bo jesteś niczym beton. Każdy człowiek ma prawo wyboru tego, co mu się podoba, co nie oznacza, że może to mieć, tym bardziej, gdy chodzi o innego człowieka - koniec, kropka!

Chcesz zmusić dziewczyny, żeby podobało im się to, co im się nie podoba? Stuknij się w głowę. Uważają się za atrakcyjne, bo mogą. Ty też możesz mieć takie wyobrażenie o sobie. Ważne, jak oceniają Cię inni.

4 godziny temu, Gość opisanu napisał:

Dlaczego radzisz przeciętnym facetom celować w kobiety poniżej średniej, skoro oni są zainteresowani kobietami na swoim poziomie atrakcyjności? Dlaczego oni mają zaniżać wymagania, a dziewczyny zawyżać?

To może inaczej, radzę celować w te dla nich osiągalne. Chłopie, przecież nikt Cię nie zmusza do interesowania się tymi, które Ci się nie podobają. Celuj w te na "swoim poziomie", w czym problem? Nie chcą Cię? ...bo widocznie nie jesteś na ich poziomie. Każdy ma prawo oceniać ten poziom w/g własnego uznania (piszesz cały czas tylko i wyłącznie o wyglądzie zewnętrznym).

Zapewniam Cię, że żadna normalna dziewczyna na poziomie nie zwiąże się z chamem, prostakiem, agresorem, nawet gdyby wyglądał jak młody bóg. To tylko zdegenerowani incele wrzucają wszystkie kobiety do jednego worka, a związki widzą tylko przez pryzmat własnych kompleksów, ograniczeń i nienawiści.

4 godziny temu, Gość opisanu napisał:

W obecnych czasach wygląd to 90% sukcesu.

Totalna bzdura. To tylko w Twoim chorym wyobrażeniu i tych lasek w które celujesz, a które mają Cię w d***e, a być może w środowisku w którym się obracasz. Wiem, że jest grupa prostych, ograniczonych ludzi (kobiet i mężczyzn), do której Ty także się zaliczasz, dla których wygląd, to właśnie 90% wartości, bo nie powiem, że sukcesu, dlatego, że związki budowane na takich podstawach szybko kończą się, bo zderzają się z rzeczywistością.

Wygląd jest ważny, większość ludzi wiąże się z kimś, kto im się podoba, to niezbędne, żeby zaistniało pożądanie, ale normalni ludzie nie licytują czy to 4/10, czy może 9/10 i stawiają na istotne w życiu wartości. Problem w tym, że Ty i Tobie podobni nie pojmujecie tego swoim ograniczonym umysłem.

Nie musisz mi odpisywać, bo wiem co napiszesz. Życzę dalszych owocnych badań na badoo i tinderze i dalszej walki z wiatrakami. AMEN

Edytowane przez Yonka1717
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Gość opisanu napisał:

Ale dlaczego faceci z wyglądu przeciętni są oceniani jak nieatrakcyjni, a średnie dziewczyny postrzegają siebie za atrakcyjniejsze niż są?

 

Pytasz dlaczego a nie przyszło ci do głowy że wcale tak nie jest tylko tak sobie założyłeś przyjmując z dupy że tak jest.

5 godzin temu, Gość opisanu napisał:

Dlaczego radzisz przeciętnym facetom celować w kobiety poniżej średniej, skoro oni są zainteresowani kobietami na swoim poziomie atrakcyjności? Dlaczego oni mają zaniżać wymagania, a dziewczyny zawyżać?

Na twoim poziomie atrakcyjności nie ma żadnych kobiet bo wśród mężczyzn jest większa amplituda mądrości i debilizmu tzn mniej kobiet jest skrajnie głupich ale tak samo jest mniej geniuszek. Ty należysz do tych skrajnie głupich więc na twoim poziomie jest mniej kobiet niż gdybyś był średni. Przy czym skrajnie głupi ludzie mają taki problem niezależnie od płci i tak samo mają wybitne jednostki i artyści ale u nich to się nie odbywa na tak prymitywnym poziomie jak szufladkowanie przypisujące jakieś stereotypowe cechy wszystkim kobietom lub wszystkim mężczyznom.

Skoro średnie kobiety są dla ciebie za wysokim progiem to obniż wymagania. To też za wysoki próg ale przynajmniej może znajdziesz kogoś kto jest równie denny.

5 godzin temu, Gość opisanu napisał:

W obecnych czasach wygląd to 90% sukcesu

Hahahahaha

5 godzin temu, Gość opisanu napisał:

Kiedyś sporo czytałem postów

Żyj sobie tępaku w świecie postów. Powodzenia - w zimie trampeczki.

Odnośnik do komentarza

Mi smierdzi spod pachy,ale jestem piekny.Ale nikt mnie nie chce chociaz jestem piekny bo smierdzi mi spod pachy.Uzywalem Etiaxil,ale pomogl tylko na chwile.Nie smierdzialo przez miesiac,potem smierdzienie wróciło.Moze ty tez smierdzisz?Mam kolege ktory ma 169cm wzrostu,jest blady piegowaty i gruby a i tak ma powodzenie u kobiet.Mysle,ze toj ednak z Toba jest coś nie tak

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.02.2021 o 16:20, Gość wscieklyradosny napisał:

Teraz takich par się nie spotyka.

Nieprawda, widzisz to co chcesz zobaczyć  i  na czym skupiasz uwagę ?  Ja widzę sporo takich par.

W dniu 20.02.2021 o 21:16, Yonka1717 napisał:

Kolejny niedostosowany nieszczęśnik

Myślę, że ten sam, tylko pod innym nickiem ?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

@Incell vel Bógjestzły- Powoli dochodzę do wniosku, że Tobie już nic nie pomoże. Dalej pogrążasz się w swojej schizie.

Pocieszę Cię (może)- W Chinach przez zakorzeniony pogląd, że lepiej aby urodził się chłopczyk niż dziewczynka i także związaną z tym nielegalne aborcje gdy para się dowie, że dziecko będzie płci żeńskiej... rodzi się wyraźnie więcej chłopców niż dziewczynek. Jaki efekt? Co piąty facet w Chinach nie ma żony i jej nie znajdzie. Jest tam około 40 milionów kawalerów po 25 roku życia. Akurat 2 dni temu leciał o tym film dokumentalny.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...