Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Dicksee

Jak stać się wyższy?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem ze wzrostem i bardzo mi to przeszkadza, piłem dużej ilości mleka dziennie ale przeczytałem że "picie mleka pomaga na wzrost" ale dowiedziałem się że to głupota, z ćwiczeniami było podobnie, od przez cały dzień łapałem powietrze biegając mimo zmęczenia i nie zauważyłem zmian. Mam 14 lat i 155cm wzrostu, tata - 160cm mama 156cm. mam świadomość że jeszcze urosnę jednakże ciągnie się to niesamowicie długo a koledzy są o wiele wyżsi ode mnie. Mogę jakoś przyspieszyć proces? marzy mi się choć 170cm w przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MyActiveLife

Witam, zachęcam do rejestracji i dodania własnego ogłoszenia na nowym portalu Najważniejsze zalety portalu:

1. Dedykowany osobom z branży sport/ fitness/ dietetyki/ fizjoterapii

2. Możliwość otrzymywania publicznej opinii i oceny od podopiecznych (dużo dobrych opinii pozytywnie wpływa na pozyskiwanie nowych klientów)

3. Szybkie i łatwe udostępnianie do wielu portali społecznościowych

4. Do 1 marca wszystkie nowe ogłoszenia są automatycznie promowane!

5. Dodajesz bez ograniczeń wszystkie dane kontaktowe jakie chcesz (tel, email, linki do portali społecznościowych)

Pozdrawiam https://www.myactivelife.pl/.../mya.../124-my-active-life-plspacer.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...