Skocz do zawartości
Forum

Makijaż permanentny


Kaja

Rekomendowane odpowiedzi

ja od roku mam makijaz permanentny brwi i rzes ;) do tej pory nic mi nie wyblakło i jeste MEGA zadowolona- przede wszystkim z brwi, bo moje naturalne rosną mi do połowy, a permanentny idealnie mi je uzupełnił.
Nie zmienia to jednak faktu, że zabieg mnie STRASZNIE bolał... wiedziałam, że będę coś czuła, jednak nie sądziłam, że aż tak ! - o ile powieki były ok, o tyle brwi to była katorga - trzęsła mi się głowa, a łzy leciały z oczu. Na poprawkę szłam ze strachem
czego się jednak nie robi da urody - dzisiaj o bólu nie pamietam, a efekt jest :D

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie warto, ale trzeba uważac jaki salon się wybiera bo różnie bywa, czasem efekt jest kiepski. Ja wybrałam profesjonalny, solidny salon Perfect Glamour z Wrocławia bo wiedziałam, że tam stawiają na wysoką jakość usług. No i wyszło super, mam piękne brwi, pigment nie znika za szybko i nie zmienia koloru.

Odnośnik do komentarza

ja mam tak zrobioną kreskę na górnej powiece przy linii rzęs i wyglada to super ? Zabieg może nie jest takoś specjalnie przyjemny, ale pani Magda Bąk u której byłam (salon w Warszawie na Karwińskiej) dbała o mój komfort i by bym dobrze się czuła. Zdecydowanie mogę polecić zarówno linergistkę jak i sam makijaż.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...