Skocz do zawartości
Forum

A ja dalej nie rozumiem, dlaczego jest dzien kobiet dzien kota dzien dinozaura dzien tesciowej a nie ma


Gość incel

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia mężczyzn, tzn no rozumiem, ale nie rozumiem jak można być tak beszczelnym jak np serwis allegro który wymienił właśnie wszystkie te święta, a pominął mężczyzn

Już nie wspominam o tym, że już jest trąbione o dniu kobiet, a jest to dopiero 8 marca

Niewiem, albo popełnie samobójstwo albo komuś krzywde zrobie, bo ja w tym świecie nerwowo nie wytrzymuje 20lat!

Odnośnik do komentarza

Jest dzień chłopaka we wrześniu. Jest miedzynarodowy dzień mezczyzn w listopadzie. Czego ty chcesz jeszcze? Nie kłam że nie ma dnia poświeconego płci meskiej.

Edytowane przez laurette

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, laurette napisał:

Jest dzień chłopaka we wrześniu. Jest miedzynarodowy dzień mezczyzn w listopadzie.

przecież Dzień Mężczyzn był dzień po dniu kobiet w tamtym roku? aa pewnie przestawiają, teraz może wcale nie będzie, nie wiem po co na prawde składacie takie informacje, bo rzeczywistość wygląda tak, że o święcie mężczyzn sie nie mówi nawet w dniu mężczyzn(który nie wiadomo czy będzie

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Gość incel napisał:

Niewiem, albo popełnie samobójstwo albo komuś krzywde zrobie, bo ja w tym świecie nerwowo nie wytrzymuje 20lat!

Ty nie wytrzymujesz ze sobą  a nie ze światem.

Twoja psychika jest b.  zaniedbana i nie bierzesz za to żadnej odpowiedzialności. To nie skończy sie dobrze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...